Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > especialista en defensa de los derechos humanos > Konsultant Ds. Obsługi Prawnej (ds. 130.8.2024)

Konsultant ds. obsługi prawnej (DS. 130.8.2024). Śląskie

Búsqueda de especialista en defensa de los derechos humanos en Polonia (Śląskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › especialista en defensa de los derechos humanos.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Prawnicy, specjaliści nauk społecznych i specjaliści w dziedzinie kultury › Prawnicy › Specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Więcej informacji na stronie: http://www.mops.katowice.pl

- Informacja o naborze DS. 130.8.2024

- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy  Społecznej w Katowicach poszukuje Konsultanta ds. obsługi prawnej w Sekcji ds. prawnych Katowice, ul. Krakowska 138

- 1 etat umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na stałe.

- Zakres zadań na stanowisku:

1. Konsultacje dla pracowników socjalnych w indywidualnych sprawach dot. świadczeń pomocy społecznej i pracy socjalnej

2. Przygotowanie projektów decyzji, postanowień i innych pism w postępowaniu administracyjnym i sądowym, w ramach prowadzonych postępowań

3. Przygotowywanie opinii i opracowań dot. pomocy społecznej oraz dokonywanie analizy odwołań w ramach Sekcji ds. prawnych

4. Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu obowiązujących przepisów prawa (ustawy o pomocy społecznej, kodeksu postępowania administracyjnego oraz przepisów wykonawczych i pokrewnych)

5. Przygotowywanie projektów wzorów odmów na podstawie ustawy o pomocy społecznej i kodeksu postępowania administracyjnego

6. Przygotowywanie projektów instrukcji

7. Prowadzenia poradnictwa dla podopiecznych w szczególności z zakresu przewidzianego ustawą o pomocy społecznej

8. Uczestnictwo w zespołach konsultacyjnych dla prawników

9. Uczestnictwo w zespołach interdyscyplinarnych

10. Uczestnictwo w wywiadach  środowiskowych na wniosek pracownika socjalnego

11. Opiniowanie spraw wymienionych w Instrukcji tworzenia i obiegu dokumentów oraz w pozostałych zarządzeniach Dyrektora MOPS,  związanych m.in. z postępowaniem administracyjnym w sprawie świadczeń pomocy społecznej

12. Udział w posiedzeniach sądowych w sprawach dot. umieszczeń w DPS bez zgody oraz leczenia w szpitalu psychiatrycznym bez zgody

- Pracownikom oferujemy

1. stabilne zatrudnienie, na  podstawie umowy o pracę

2. wynagrodzenie miesięczne  złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz dodatku stażowego  w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy

3. doda

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 471 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KATOWICACH.

Dominika Banasz, tel.: 32-606-18-62, email: kadrymops.katowice.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1506StPr/24/0663.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › especialista en defensa de los derechos humanos ofertadas.