Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Camareros de mesas > Konobar (m/ž)

Empleos en Croacia de Camareros de mesas

Konobar (m/ž)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- uzimanje narudžbi te posluživanje hrane i pića

- komunikacija s gostima

- uklanjanje prljavog i postavljanje čistog restoranskog rublja

- postavljanje i raspremanje stolova u restoranu

- briga o čistoći i estetskom izgledu prostora za posluživanje

- savjetovanje pri odabiru jela

- poznavanje vina i pravilnog načina serviranja istog

- briga o pravovremenom popunjavanju i pravilnom čuvanju zaliha pića koje poslužuje

- rad na blagajni - prodaja i naplata

- primjenjivanje mjera i sredstava zaštite na radu te ostalih higijenskih i drugih zakona i standarda

- provođenje aktivnosti u skladu sa zakonskim propisima, internim propisima, procedurama te ciljevima

Uvjeti:

- prednost iskustvo rada u hotelima (s 4* i više)

- obavezno poznavanje engleskog jezika, poznavanje drugih stranih jezika je prednost (njemački i talijanski jezik)

- poznavanje rada na računalu (kasi)

- potrebno znanje usluživanje a la carte doručka, ručka i večere i otvaranje boca ispred gostiju

- prednost su dodane diplome i certifikati te preporuke bivših poslodavaca

- sklonost timskom radu

- ljubaznost, susretljivost i razumijevanje potreba gostiju

- temeljitost i samostalnost u radu

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 6.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Eventyval d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2464347.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.