Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Peones de la industria manufacturera > Komunalni Radnik - Kosac (m/ž)

KOMUNALNI RADNIK - KOSAC (M/Ž). Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Manufacturing labourers › Manufacturing labourers not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 19. stavka 1. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“ broj 86/08, 61/11, 04/18 i 112/19 – u nastavku teksta: Zakon) i članka 5. Odluke o prijmu u službu na određeno vrijeme za obavljanje privremenih poslova (KLASA: 112-02/24-01/01, URBROJ: 2186-20-02-24-1 od 26. siječnja 2024. godine), pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Općine Mali Bukovec objavljuje

OGLAS

za prijam u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Mali Bukovec na radno mjesto:

komunalnog radnika - kosca – 1 izvršitelj/izvršiteljica na određeno na rok od 6 mjeseci uz mogućnost produljenja za dodatna 2 mjeseca.

Posebni uvjeti za prijam u službu:

  • završena osnovna škola

Osim posebnih uvjeta za prijam u službu, kandidat mora ispunjavati i slijedeće opće uvjete:

- punoljetnost

- hrvatsko državljanstvo

- zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se osoba prima.

Na oglas se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

U službu ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke iz članka 15. i 16. Zakona.

O rezultatima oglasa kandidati će biti obaviješteni pisanim putem u roku 20 dana od dana isteka roka za dostavu prijava. Za kandidate koji ispunjavaju formalne (opće i posebne) uvjete oglasa provest će se prethodna provjera znanja i sposobnosti putem pisanog testiranja i intervjua. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Na web stranici Općine Mali Bukovec (www.mali-bukovec.hr) naveden je opis poslova te podaci o plaći za radno mjesto za koje je oglas raspisan, način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata te pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za tu provjeru. Povjerenstvo za provedbu oglasa utvrdit će listu kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa, te će na navedenoj web stranici Općine Mali Bukovec objaviti mjesto i vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, najmanje 5 dana prije održavanja provjere.

Uz pisanu prijavu svi kandidati obavezno prilažu u neovjerenoj preslici:

  • važeću osobnu iskaznicu, vojnu iskaznicu ili putovnicu, odnosno u slučaju nepostojanja ni jednog od navedenih dokumenata, domovnicu
  • svjedodžbu o završenoj osnovnoj školi
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).

Izabrani kandidat dužan je dostaviti uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti prije donošenja rješenja o rasporedu na radno mjesto.

Kandidat koji je ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na oglas dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz da je nezaposlen.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadržava sve podatke i priloge navedene u oglasu. Nepravodobne i neuredne prijave na oglas neće se razmatrati niti će podnositelji neurednih prijava biti pozvani na dopunu prijave.

Osobe koje podnesu nepravodobne ili neuredne prijave na oglas ne smatraju se kandidatima prijavljenim na oglas te će kao i kandidati koji ne ispunjavaju formalne uvjete oglasa o tome biti obaviješteni pisanim putem.

Prijave na oglas zajedno s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se preporučeno poštom u roku 8 dana od dana objave oglasa na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje na adresu: Općina Mali Bukovec, Ulica Mihovila Pavleka Miškine 14, 42231 Mali Bukovec s naznakom „Prijava na oglas za prijam u službu na određeno vrijeme – komunalni radnik - kosac".

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OPĆINA MALI BUKOVEC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Općina Mali Bukovec, Ulica Mihovila Pavleka Miškin

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448037.

Ver las 121 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.