Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Peones de la industria manufacturera > Komunalni Radnik/komunalna Radnica Na Održavanju

KOMUNALNI RADNIK/KOMUNALNA RADNICA NA ODRŽAVANJU. Croacia

Vacante en Croacia de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Manufacturing labourers › Manufacturing labourers not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Mjera za poticanje zapošljavanja iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za 2024. godinu, pismene obavijesti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Vinkovci od 27. veljače 2024. godine i članka 30. Statuta Općine Babina Greda („Sl. vjesnik Vukovarsko – srijemske županije“ br. 11/09, 04/13, 03/14, 01/18, 13/18, 03/20, 04/21, 16/23 i 18/23), općinski načelnik, dana 19. ožujka 2024. godine, raspisuje

JAVNI POZIV

za prijem u radni odnos na određeno vrijeme provedbom mjere

„Javni radovi“ Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Naziv programa: JAVNI RADOVI – REVITALIZACIJA – EDUKACIJA

Naziv radnog mjesta: komunalni radnik na održavanju

Sukladno pismenoj obavijesti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Vinkovci od 27. veljače 2024. godine, Općini Babina Greda je temeljem udjela broja nezaposlenih u Općini Babina Greda u odnosu na ukupan broj nezaposlenih u Područnom uredu Vinkovci određeno pravo zapošljavanja dvije (2) osobe u Javnim radovima.

Na temelju gore navedenog Općina Babina Greda, raspisuje javni poziv za prijem u radni odnos na određeno vrijeme za obavljanje poslova u javnim radovima Općine Babina Greda.

Trajanje radnog odnosa: 6 (šest) mjeseci.

Broj radnika koji se traži: 2 radnika/ca.

Mjesto rada: Babina Greda

Opis poslova:

  • Planirani ciljevi i svrha ovog programa uz pomoć zaposlenih u javnom radovima je uređenje pristupa svim javnim površinama nastali onečišćenjem uslijed olujnog nevremena, kao i podjela letaka u svrhu zaštite okoliša i razvrstavanja otpada te poticanje zaštite životinja na području Općine Babina Greda. Također jedan od ciljeva je sudjelovanje kao ispomoć na sadnji drvoreda na području Općine Babina Greda.

Uvjeti za mogućnost rada su:

Osobe u nepovoljnom položaju na tržištu rada bez obzira na duljinu prijave u evidenciji, korisnici zajamčene minimalne naknade sukladno važećem Zakonu o socijalnoj skrbi prijavljeni u Evidenciju, osobe prijavljene u evidenciju dulje od 24 mjeseca i osobe uključene u Program Posao + i to podijeljeni u četiri skupine.

Ciljane skupine su:

1. osobe u nepovoljnom položaju na tržištu rada, bez obzira na duljinu prijave u Evidenciji:

– roditelji sa 4 i više malodobne djece, roditelji djece s teškoćama u razvoju, roditelji djece oboljele od malignih bolesti, roditelji udovci i roditelji djeteta bez upisanog drugog roditelja, osobe s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilant i stranac pod supsidijarnom, odnosno privremenom zaštitom kao i članovi njegove obitelji, liječeni ovisnici o drogama, povratnici s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci od dana podnošenja zahtjeva, osobe uključene u probaciju, pripadnici romske nacionalne manjine, beskućnici/e, hrvatski povratnici/useljenici iz hrvatskog iseljeništva, hrvatski branitelji, djeca poginulih i nestalih hrvatskih branitelja.

2. korisnici zajamčene minimalne naknade sukladno važećem Zakonu o socijalnoj skrbi (dalje u tekstu: ZSS), prijavljeni u Evidenciju.

3. osobe prijavljene u Evidenciju dulje od 24 mjeseca.

4. osobe uključene u Program Posao+.

Osoba ne može ponovno biti uključena u potporu javni rad 12 mjeseci nakon prestanka trajanja mjere javni rad za tu osobu.

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

  1. Potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o razdoblju neprekidne nezaposlenosti,
  2. Preslika osobne iskaznice,
  3. Dokaz o ispunjavanju uvjeta navedenog pod rednim brojem 1., 2. i 3.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave na javni poziv za mogućnost zapošljavanja u javnim radovima podnose se u Općini Babina Greda, Kralja Tomislava 2, Babina Greda, zaključno s danom 27. ožujka 2024. godine, s naznakom „Prijava na javni poziv za javne radove“.

O ishodu izbora kandidata koji ispunjavaju tražene uvjete, podnositelji prijava bit će obaviješteni u zakonskom roku.

Osobni podaci prijavljenih kandidata koristiti će se jedino u svrhu provođenja eliminacijskog postupka i ni u jednu drugu svrhu.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: OPĆINA BABINA GREDA.

OsobniDolazak: Općina Babina Greda, Kralja Tomislava 2, 32 276 Ba

Zamolba: Općina Babina Greda, Kralja Tomislava 2, 32 276 Ba

Email: opcinababinagreda.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2475420.

Ver las 123 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.