Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > teleoperador/teleoperadora > Komercialist V Spletni Prodaji (za Slovensko – Italijanski Trg) - M/ž

KOMERCIALIST V SPLETNI PRODAJI (ZA SLOVENSKO – ITALIJANSKI TRG) - M/Ž

Demanda en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de teleoperador/teleoperadora

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores por teléfono › teleoperador/teleoperadora.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke › Drugi prodajalci/druge prodajalke › Prodajalci/prodajalke po telefonu.

Descripción de la oferta de trabajo:

SPLETNI PRODAJALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SPREJEMANJE NAROČIL IZDELKOV IZ NAŠE SPLETNE TRGOVINE ZA SLOVENSKO IN ITALIJANSKO JEZIKOVNO PODROČJE (E-MAIL, 080 TELEFON), OBDELAVA IN REALIZACIJA PRISPELIH NAROČIL, ORGANIZIRANJE ODPREME DO KUPCA, REŠEVANJE REKLAMACIJ, IZDELAVA RAČUNOV, PREDRAČUNOV, DOBROPISOV, KOMUNIKACIJA S STRANKAMI (E-MAIL, 080 TELEFON) V SLOVENŠČINI IN ITALIJANŠČINI, SPREJEM STRANK , lahko tudi drug ustrezen poklic, zaželeno znanje hrvaškega jezika, sposobnost hitrega in natančnega dela, smisel za delo s strankami, iščemo prijazno, delavno, prilagodljivo in ambiciozno osebo, ki je željna osvajanja novih znanj in se je pripravljena vklopiti v mlajši kolektiv.

Delo poteka v Logatcu, nudimo dinamično in raznoliko delo v priznanem podjetju, ki ceni in spodbuja svoj kolektiv, poleg redne plače in regresa izplačujemo tudi božičnico.

Prijavo in življenjepis (CV) pošljite na elektronski naslov naše kadrovske službe: zaposlitevkadrovska.si .

Dobrodošla so tudi dokazila o znanju tujih jezikov.

Prijave sprejemamo do vključno 3.3.2024.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: GLEDRING D.O.O., LJUBLJANA; GLEDRING D.O.O. PE LOGATEC, OBRTNA CONA LOGATEC 15, 1370 LOGATEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MARN MAJA
Contact Email: zaposlitevkadrovska.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE42637.

Ver las 331 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores por teléfono › teleoperador/teleoperadora ofertadas.