Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, M&j Prego! Oy, Ravintola Toivo, Paimio

Ofertas de trabajo de cocinero/cocinera en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Kokki, M&j Prego! Oy, Ravintola Toivo, Paimio

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Kokkeja upean mäntymetsän keskellä sijaitsevan Paimion Parantolan Ravintola Toivoon kesäkaudelle 2024. Toivoisimme, että voisit aloitella työt 1.5. ja jatkaa elokuun loppuun, mutta ajanjakso on neuvoteltaessa.

Toimimme lounas- ja tilausravintolana ja kesäisin lounaan jälkeen meillä on tarjolla ala carte-lista.

Kesäaikaan olemme avoinna tiistaista sunnuntaihin ja sulkeudumme iltaisin viimeistään klo 20.00.

Suosimme paikallisia ja lähialueen tuotteita satokauden mukaan. Pääset myös osallistumaan ruokalistan ideointiin ja suunnitteluun.

Meille tärkeää on työntekijöiden viihtyvyys ja kuulluksi tuleminen. Olemme pieni työyhteisö, jossa on mukava ja mutkaton työilmapiiri.

Asiakaslähtöisyys on luonnollisesti erityisen tärkeää, joten toivomme sinulta ystävällistä ja palveluhenkistä suhtautumista työhön. Hygieniapassi on keittiötyössä pakollinen.

Palkka kokemuksesta riippuen 13-15 €/tunti.

Otathan yhteyttä, niin kerromme Sinulle toimenkuvasta tarkemmin. Voit olla yhteydessä joko soittamalla puh. 0407126972 tai sähköpostitse ravintolatoivopaimionparantola.fi .

7,5 h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 380 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: M&J Prego! Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:50ace726-ee89-4b1b-a62b-6e16d503ff9c.

Ver las 841 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.