Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, 2 Paikkaa, Njc Henkilöstöpalvelut, Seinäjoki

Kokki, 2 paikkaa, NJC Henkilöstöpalvelut, Seinäjoki

Oferta de trabajo en Finlandia (Etelä-Pohjanmaa) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Seinäjoelle keikkatöihin kokkia asiakasyrityksellemme!

TOIVOMME SINULTA

      Aikaisempaa kokemusta vastaavista töistä ja/tai alan koulutusta

      Joustavaa ja työtä pelkäämätöntä asennetta

      Sujuvaa suomen kielen taitoa

      Tiimityöskentelytaitoa

      Hygieniapassia

TARJOAMME

Me NJC:llä tarjoamme varman palkanmaksun, ammattimaisen työsuhdeasioiden hoidon, mahdollisuuden myös pitkäaikaiseen työsuhteeseen, monipuoliset tehtävät sekä asialliset työvaatteet ja varusteet. Miksi töihin NJC:lle? Lue lisää täältä!  https://njc.fi/miksi-njc/

Työt alkavat sopivien henkilöiden löydyttyä. Haemme työntekijöitä niin pidempiin kuin lyhyempiinkin toimeksiantoihin, työn kesto määräytyy asiakasyritystemme tilausten mukaisesti. Palkkaus on neuvoteltavissa kokemuksen ja osaamisen mukaan, laitathan palkkatoiveen hakemukseesi. Lähetä hakemuksesi suosittelijan yhteystietojen kera oheisesta linkistä helposti ja nopeasti!

Lisätietoja paikasta Tainalta arkisin klo 9-15:00 p. 050 5214411.

Oululaislähtöinen NJC on tuottanut henkilöstö- ja työmaapalveluita joustavasti ja luotettavasti jo 30 vuoden ajan. Työllistämme vuosittain sadoilla työmailla ja kymmenissä tehtaissa noin 1000 rakennus- ja teollisuusalojen ammattilaista, joista jokainen on tärkeä osa NJC:n tarinaa. Lue työntekijöidemme kokemuksia osoitteesta http://njc.fi/category/kokemuksia/  .

NJC - Aidosti ammattilainen

TES

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 109 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: NJC Henkilöstöpalvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:9a787913-a212-44d4-98fc-b9a8eef7ef8c.

Ver las 826 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.