Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > director de restaurante/directora de restaurante > Kokkeja / Aloha Ramen & Goodfellas Pasta Bar, 2 Paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Joensuu

Contratación de director de restaurante/directora de restaurante en Finlandia (Pohjois-Karjala)

Kokkeja / Aloha Ramen & Goodfellas Pasta Bar, 2 Paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Joensuu

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante.

Traducción de la profesión: Johtajat › Hotelli- ja ravintola-alan, vähittäiskaupan ja muiden palvelualojen johtajat › Hotellin- ja ravintolanjohtajat › Ravintolanjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Joensuuhun kahteen uuteen ravintolakonseptiin kokkeja. Työsuhteet ovat toistaiseksi voimassa olevia, ja työtuntien määrä voidaan neuvotella tilanteeseesi sopivaksi. Tehtävän palkka on neuvoteltavissa huomioiden aiempi kokemuksesi.

Kokkina valmistat listojen mukaisia makuelämyksiä asiakkaille. Parhaat valmiudet tehtäviin antavat aiempi työkokemus keittiötyöstä tai alalle soveltuva koulutus sekä hygieniapassi. Etsimme omatoimisen asenteen ja hyvät tiimityötaidot omaavaa henkilöä.

Kauppahalliin avautuvat uudet ravintolat, Aloha Ramen ja Goodfellas Pasta Bar tuovat Joensuuhun perinteisiä ja ei niin perinteisiä ramen-keittoja ja poke bowleja sekä tuttuja makuja amerikan-italialaiseen tyyliin. Tule mukaan vahvistamaan uuden konseptin tiimiä!

Mikäli kiinnostuit, niin jätä hakemuksesi pian Osuman nettisivuilla olevalla hakulomakkeella tai kysy lisätietoja. Haastattelemme jo hakuaikana.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa: Joonas Luotonen, p. 040 718 6733, joonas.luotonenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Karjala.

Ver 110 ofertas de trabajo en "Pohjois-Karjala" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:43bfe2d4-8e41-48ab-b205-c18f741b0259.

Ver las 139 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante ofertadas.