Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria > Kokenut Työnjohtaja, Nh Pro Oy, Uusimaa

Ofertas en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria

Kokenut Työnjohtaja, Nh Pro Oy, Uusimaa

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Talonrakentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko huippuluokan työnjohtaja, jolta löytyy innostusta edetä urallaan?

Operoitko toiminimellä tai muulla yritysmuodolla?

Onko sinulla yli 5 vuoden kokemus alalta ja 1 vuoden kokemus työnjohdosta?

Haluatko työllistyä vakituisen työsuhteen tavoin, ja saada tulospohjaista palkkaa pohjapalkalla?

Jos vastasit kyllä näihin kysymyksiin, saatat juuri olla etsimämme henkilö tähän tehtävään!