Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Kodinhoitaja/home Cleaner, 2 Paikkaa, Lindan Kotipalvelu Oy, Helsinki

Ofertas de empleo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de limpiador doméstico/limpiadora doméstica

Kodinhoitaja/home Cleaner, 2 Paikkaa, Lindan Kotipalvelu Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule mukaan luomaan asiakkaillemme arjen huolettomuutta ja luksusta!

Lindan Kotipalvelu on tarjonnut korkealaatuisia kodinhoitopalveluita jo vuodesta 2003 lähtien. Palveluihimme kuuluvat kotisiivoukset, ikkkunoidenpesut ja kaupassakäynnit. Toimipisteemme sijatsevat Helsingissä ja Kirkkonummella.

Nyt etsimme kahta kodinhoitajaa  vakituiseen työsuhteeseen.

Työ on arkityötä, joten viikonloput ovat vapaita.

Tarjoamme Sinulle:

-kilpailukykyisen palkan

-mahdollisuuden vaikuttaa omiin työaikoihin

-vakioasiakkaat

-hyvän työterveyshuollon

-mahdollisuuden edetä työssä

-perusteellisen koulutuksen

Edellytämme Sinulta:

-ehdonta luotettavuutta

-pidät fyysisestä työstä

-asiakaspalvelutaitoja

-positiivista asennetta

Filosofiamme mukaan, asiakastyytyväisyys kumpuaa oman henkilökunnan tyytyväisyydestä. Panostamme työntekijöiden hyvinvointiin, osaamiseen ja jatkuvaan koulutukseen.Tulet olemaan osa työyhteisöä joka viihtyy hyvin yhdessä, jossa Sinua kuunnellaan ja josta ei puutu "yhdessä tekemisen meininkiä". Sinulla ei tarvitse olla aikaisempaa kokemusta kotisiivouksesta, sillä koulutamme Sinusta osaavan ammattilaisen.

Mikäli kiinnostuit, ota pikaisesti yhteyssä sähköpostitse osoitteeseen: hakemuksetlindankotipalvelu.fi

Do you want to make our customer life little bit easier and provide everyday luxury. Linda's homeservice was established in 2003 and for fifteen years we have provided the very best home service for our customers.

We provide home cleanings, window cleanings, office cleanings etc. and our offices are based in Helsinki and Kirkkonummi

Now we are looking 2 new home cleaners. All the vacancies are steady jobs.

We offer you:

-very good salary

-chance to make your own schedules

-very good training

-you won't need to speak Finnish, English is ok

We require:

-that you are person that everyone is able to trust

-you like physical work

-you have positive attitude

-drivings license

-working visa

You don't need to have a previous experience from home cleaning, since we provide training and you will full professional after the training.

You will working in team that likes to spend time together. We believe that the customer satisfaction comes from the satisfied staff. Please send applications to: hakemuksetlindankotipalvelu.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1034 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Lindan Kotipalvelu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:0da24b2b-09f2-4814-bcf9-b3389fe47a4c.

Ver las 131 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.