Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Tenedores de libros > Knjigovođa/knjgovotkinja

Oferta de empleo en Croacia de Tenedores de libros

Knjigovođa/knjgovotkinja

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

KNJIGOVOĐA/KNJIGOVOTKINJA

Koje su odgovornosti knjigovođe?

• obrada i knjiženje svih računovodstvenih dokumenata

• usklade knjigovodstvenih kartica

• skeniranje i uvoz računa u SAP

Od kandidata očekujemo:

• SSS, VŠS, VSS, sveučilišni prvostupnik ili stručni prvostupnik ekonomskog smjera

• radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima 2 godine

• poznavanje robno-materijalnog knjigovodstva

• poznavanje knjigovodstvenih i poreznih propisa

• samostalno korištenje MS Office alata

• poznavanje rada u SAPu (poželjno ali nije uvjet)

• organiziranost, pouzdanost, preciznost, odgovornost, sistematičnost, posvećenost

Nudimo:

• ugovor na neodređeno vrijeme

• posao u ozbiljnoj i stabilnoj međunarodnoj tvrtki

• poticajno radno okruženje

• internu razmjenu znanja, usavršavanje i razvoj kompetencija

• konkurentna primanja

Zaintrigirali smo vas kao poslodavac? Zadaci i aktivnosti radnog mjesta su vam poznati? Želite se stručno razvijati i aktivno doprinositi rastu i razvoju naše kompanije? Pošaljite nam životopis i prijavu na: Karijera-HRroefix.com . S nestrpljenjem vas iščekujemo!

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: RÖFIX d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Ulica Lusci 3, 10294 Pojatno

Zamolba: Ulica Lusci 3, 10294 Pojatno

Email: Karijera-HRroefix.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454044.

Ver las 177 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.