Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > conserje de edificio > Kiinteistötyöntekijä, 10 Paikkaa, Wirestaff Oy, Oulu

Kiinteistötyöntekijä, 10 paikkaa, WireStaff Oy, Oulu

Vacante en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia) de conserje de edificio

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Kiinteistöhuollon työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kesäksi tekeminen vielä hakusessa?

Etsimme nyt energisiä ja päteviä VIHERTYÖNTEKIJÖITÄ kesätöihin Oulun alueella! Vihertöiden lisäksi työssä pääsee nauttimaan ennen kaikkea aktiivisesta työstä, raikkaasta ulkoilmasta ja hyvästä työkavereiden seurasta.

TYÖTEHTÄVÄT:

      Kitkeminen istutusalueilta

      Pensaiden ja puiden leikkaaminen

      Nurmikonleikkuu eri alueilla

      Työskentely päältä ajettavalla nurmikonleikkurilla ja käsityökoneilla

ODOTAMME SINULTA:

      B-ajokortti

      Peloton ja rohkea asenne työntekoon

      Halu huolehtia työn laadusta ja loppuunsaattamisesta

      Fyysinen kunto ja valmius ulkoilmatyöhön lyhyelläkin varoitusajalla

TARJOAMME SINULLE:

      Mahtavan työporukan ja hyvän ilmapiirin

      Laadukkaat työvaatteet ja -välineet

      Työturvallisuuden takaamisen

      Palkkaus Kiinteistöpalvelualan työehtosopimuksen mukaisesti

Jos innostuit, lähetä hakemuksesi ja CV:si meille. Lisätietoja palkkauksesta käydään läpi haastattelussa.

Odotamme innolla hakemustasi ja mahdollisuutta työskennellä kanssamme kesäisin Oulun upeassa ympäristössä!

YHTEYSTIEDOT

Jaana Kailaste

044 2366 457

jaana.kailastewirestaff.fi

Sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 227 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 10.

Empleador: WireStaff Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:ffb2cf9e-96cd-41b9-80d2-a39260430d79.

Ver las 134 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio ofertadas.