Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > asistente de departamento de ventas > Kesätyö - Talousassistentti, Keskusautohalli Oy, Turku

Kesätyö - Talousassistentti, Keskusautohalli Oy, Turku

Ofertas en Finlandia (Varsinais-Suomi) de asistente de departamento de ventas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › asistente de departamento de ventas.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Laskennan ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Palkanlaskijat, vakuutuskäsittelijät ym › Taloushallinnon toimistotyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Saako numerot sinut liekkeihin ja onko sinulla reipas ja avoin asenne erilaisia työtehtäviä kohtaan?

Haemme nyt Turun toimipisteeseen talousassistenttia vuosilomasijaiseksi touko-elokuulle 2024. Tehtäväsi tulevat muodostumaan seuraavien osa-alueiden yhdistelmistä

- palkanlaskennan avustavat tehtävät

- kassaraportointi

- kirjanpito

- osto- ja myyntireskontra

- muut taloushallinnon avustavat työt

Työssäsi menestyminen edellyttää perustaitoja kirjanpidosta ja perustietämystä verotuksesta. Tarvitset myös sujuvaa Microsoft Office -ohjelmien hallintaa sekä oppimiskykyä ja intoa uusien järjestelmien opetteluun

Odotamme sinulta

- tehtävään soveltuvaa koulutusta, esim. taloushallinnon opiskelija

- kokemusta taloushallinnon avustavista tehtävistä

- järjestelmällistä, tarkkaa ja vastuullista otetta työhön

- joustavuutta, yhteistyö- ja kommunikaatiotaitoja sekä kykyä toimia aikataulutetusti

- erilaisten järjestelmien nopeaa omaksumiskykyä

- sujuvaa suomen kielen taitoa

Tarjoamme sinulle

- mielenkiintoiset ja vastuulliset työtehtävät

- perehdyttämisen taloushallinnon tehtäviin

- osaavan yhteistyötiimin tuennykyaikaiset tilat ja työvälineet

- kattavat työterveyspalvelut

Lisätietoja tehtävästä antaa Niina Helenius, puh. 0207 218 102 tai niina.heleniuskeskusautohalli.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 401 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Keskusautohalli Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:f7712fd1-1c06-4c1a-bdc3-5b95c8fe7f4d.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › asistente de departamento de ventas ofertadas.