Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operador de excavadora/operadora de excavadora > Kaivinkoneenkuljettaja, Rekrydiili Oy, Turku

Kaivinkoneenkuljettaja, Rekrydiili Oy, Turku. Varsinais-Suomi

Empleos de operador de excavadora/operadora de excavadora en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt asiakasyrityksellemme KAIVINKONEEN KULJETTAJAA Turkuun kauden alkaville työmaille. Asiakkaamme palvelee maa-ja vesirakentamisen eri osa-alueilla. Perinteisiä kohteita ovat vesi-, ja viemärilinjat, pohjaviemärit, katurakentaminen, talonpohjat ja erilaiset korjausrakentamisen kohteet.

Hakijalta vaaditaan työkokemusta vähintään 2 vuotta. Mitä monipuolisempi työkokemus sen parempi. 3 D-osaaminen olisi hyvä olla sekä myös kuvienlukutaito.Vaadittavat kortit työturvallisuuskortti ja  tieturvallisuuskortti. Vesityökortti,tulityökortti sekä EA1-kortti katsotaan eduksi.

Jos hallitset ajankäytön, olet ahkera ja huumorintajuinen, niin olet juuri sopiva henkilö tähän tehtävään.

Työ alkaa:

Heti ammattilaisen löydyttyä kesto myöhäissyksyyn saakka.

Palkkaus:

Sopimuksen mukaan

Voit hakea työpaikkaa suoraan nettisivuiltamme rekrydiili.fi/avoimet-tyopaikat tai täytä hakemus linkistä.

Ota yhteyttä:

Jukka Saarijärvi

p. 040 143 8507

jukka.saarijarvirekrydiili.fi

RekryDiili on täyden palvelun henkilöstötalo, joka tunnetaan aidosta välittämisestä ja halusta

luoda parempaa työelämää. Palveluihimme kuuluu muun muassa vuokratyövoimapalvelut,

rekrytoinnit, henkilöstöarvioinnit, sekä suorahaut. Tutustu avoimiin työpaikkoihimme ja tehdään yhdessä huippudiili!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Rekrydiili Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:b755ea1d-fbab-453e-88da-e70ec2ec33dd.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora ofertadas.