Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operador de excavadora/operadora de excavadora > Kaivinkoneenkuljettaja, Lokki Henkilöstöpalvelut Oy, Kangasala

Kaivinkoneenkuljettaja, Lokki Henkilöstöpalvelut Oy, Kangasala

Ofertas de empleo de operador de excavadora/operadora de excavadora en Pirkanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme KAIVINKONEENKULJETTAJIA Pirkanmaalle tulevalle kaudelle!

Työssä menestyminen edellyttää aikaisempaa kokemusta kaivinkoneista sekä hyvää asennetta ja itsenäistä työotetta. Työt alkaa kevään edetessä.

Odotamme sinulta:

      Aikaisempaa kokemusta kaivinkoneenkuljettajan tehtävistä, myös 3D-laitteiden hallinnasta

      Alan koulutus katsotaan eduksi

      Voimassa olevaa tieturva- ja työturvallisuuskorttia

      Oma-aloitteisuutta ja valmiutta itsenäiseen työskentelyyn

Tarjoamme:

      Vaihtelevia alan tehtäviä

      Oman henkilöstökonsultin koko työsuhteen ajan

      Kodikkaan tukiaseman toimistollamme

Lähetä hakemuksesi tai ole yhteydessä minuun, jos haluat kuulla tästä tai muista vastaavista avoimista paikoista lisää. Yhdellä hakemuksella pääset tutustumaan muihinkin avoimiin työpaikkoihimme.

Kysymyksiin vastaa Noora, p. 050 330 8847, noora.savonenlokki.fi

Lokki henkilöstöpalvelut Oy - Oma henkilöstökonsultti palveluksessasi

Olemme toimineet henkilöstöpalvelualalla vuodesta 2005 ja kuulumme Henkilöstöpalveluyritysten liittoon. Visiomme on tarjota paras asiakaskokemus luotettavalla, ihmisläheisellä ja vaivattomalla palvelullamme ympäri Suomen. Tärkein voimavaramme on ihminen, jonka tiedämme menestyvän parhaiten luotettavassa ja kannustavassa ilmapiirissä. Meillä Lokilla sinua tukee oma henkilöstökonsultti koko työsuhteesi ajan. Uskomme kumppanuuteen, joka saavutetaan joustavan palvelun tuloksena. Tutustu meihin ja avoimiin työpaikkoihimme: www.lokki.fi  https://www.lokki.fi/  .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 419 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Lokki Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:4c0bbc4c-551d-4ddf-a55c-438406cf1c70.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora ofertadas.