Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operador de excavadora/operadora de excavadora > Kaivinkoneenkuljettaja, Cabelboys Oy, Oulu, Staffpoint Oy, Oulu

Kaivinkoneenkuljettaja, Cabelboys Oy, Oulu, StaffPoint Oy, Oulu

Oferta de operador de excavadora/operadora de excavadora en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Cabelboys Oy on perustettu vuonna 2013 ja olemme erikoistuneet sähkö- ja tietoliikenneverkkojen rakentamiseen sekä maanrakennusurakointiin. Toimintamme on vahvassa kasvussa ja tällä hetkellä työllistämme oman ja alihankintaverkostomme kautta 20 työntekijää. Cabelboys Oy on Elvera Oy:n 100-prosenttisesti omistama tytäryhtiö. Elvera Oy on Suomen suurimpia verkosto- ja infrapalvelualan toimijoita. Elvera-konserni työllistää yli 500 ammattilaista.

Haemme maarakennusalan kokeneita

KAIVINKONEENKULJETTAJIA Ouluun.

Tulet työskentelemään kaivinkoneenkuljettajana vaihtelevilla työmailla tietoliikenneverkon- ja muun infrakentamisen tehtävissä. Ajettavana on sekä tela-alustaisia että pyöräalustaisia kaivinkoneita ja lisäksi osallistut tarvittaessa kuormanvientiin.

Menestyäksesi työssä sinulla on hyvä koordinaatiokyky, ymmärrät työturvallisuuden tärkeyden sekä osaat lukea teknisiä kuvia. Sinulta löytyy myös BC-ajokortti ja ammattipätevyys. Työssä on mahdollisuus matkustaa myös laajemmalla alueella työmaiden sijainnin sekä kiinnostuksesi mukaan.

Työmaat käynnistyvät arviolta huhtikuun puolivälistä ja töitä on tarjolla työmaasta riippuen joulukuulle saakka. Palkkaukseen vaikuttaa aikaisempi kokemuksesi alalta, taustalla on maarakennusalan työehtosopimus. Työsuhde solmitaan työntekijän ja StaffPointin välille määräaikaisena sopimuksena.

Edellytämme sinulta:

- Tieturva- ja työturvallisuuskorttia

- Teknisten kuvien lukutaitoa

- Tarkkuutta ja koordinaatiokykyä

Tarjoamme sinulle:

- Ympärillesi tiimin, joka tekee töitä tosissaan, muttei totisena

- Työn kehittyvässä yrityksessä, osana suurta Elvera-konsernia

- Nykyaikaiset koneet työntekoon

Kiinnostuitko tästä mahdollisuudesta? Jätäthän tietosi hakulomakkeen kautta ja liitä mukaan CV, niin olet mukana rekrytointiprosessissamme! Lisätietoja tehtävästä antaa Siiri Tietäväinen / StaffPoint, siiri.tietavainenstaffpoint.fi , p. 044 420 4427.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 224 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffPoint Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:724eb1a7-16cb-4f17-b9b6-8216f62df5d8.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora ofertadas.