Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > administrador de fincas/administradora de fincas > Haldusjuht

Trabajo en Estonia de administrador de fincas/administradora de fincas

Haldusjuht

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › administrador de fincas/administradora de fincas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid › Äriteenuste agendid › Kinnisvaramaaklerid ja -haldajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Haldusjuht vastutab:

lasteaia tuleohutuse ja sellega seonduvate tegevuste eest;

organiseerib remondi- ja parandustööde teostamise;

viib läbi ostumenetlusi;

viib läbi inventuuri;

vastutab majanduslao korrashoiu ja arvestuse eest.

Suhtleb erinevate haldusfirmadega: hoovikoristus, toitlustaja, elektrikäitleja jne.

Hoiab end kursis tööks vajaliku seadusandlusega (nt tööohutus ja tervishoid).

Omalt poolt pakume: Majapoolsed hüved ja toetusmeetmed:

puhkus 35 päeva;

3 tasustatud tervisepäeva aastas;

soodne lõunasöök;

hea ligipääsu ühistranspordiga (tramm, bussiga), parkimisvõimalus hoovis;

vajadusel tasuta superviisori, psühholoogi teenus;

vahvad ühisüritused;

tasuta õueriietus;

tasuta enesearengu võimalus.

Tule meie rõõmsameelsesse ja toetavasse naiskonda ning saad teada, mis on lisaks!

Tööle asumine: esimesel võimalusel

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;

probleemilahendamise oskus;

haldusalased teadmised;

tehniliste küsimuste lahendamise oskus;

hea arvutikasutamise oskus;

eesti keele oskus C1 tasemel;

vene keele oskus suhtlemistasandil.

Kasuks tuleb erialane töökogemus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,5-1

País del trabajo: Estonia.

Empleador: Tallinna Mardi Lasteaed (https://www.tallinn.ee/est/mardi-lasteaed/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 660 7656
  • Correo electrónico: triinu.kotkasmardila.edu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1574921.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › administrador de fincas/administradora de fincas ofertadas.