Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Grāmatveža Palīgs

GRĀMATVEŽA PALĪGS. Letonia

Oferta de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

Darba pienākumu apraksts:

- Veikt grāmatvedības pirmdokumentu, uzskaites dokumentu pārbaudi, apstrādi;

- Bankas operāciju uzskaite;

- Kases operāciju uzskaite;

- Citi ar grāmatvedību tieši saistīti uzdevumi.

Prasības:

-Tā kā darbs ir  saistīts ar dokumentu apstrādi un ievadi grāmatvedības programmās, nepieciešama pieredze darbā ar grāmatvedības programmu JUMIS;

- MS Exel zināšanas.

- Valsts valodas zināšanas.

- Precīza, atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

- Vēlama profesionālā izglītība ekonomikā vai finansēs.

 Uz vietas var apgūt pilnu grāmatvedības procesa ciklu, saņemot praktisko apmācību.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu;<

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Account-line C.

Forma de contacto:

  • Dirección: Ausekļa iela 5, Sigulda, Siguldas nov.
  • Teléfono: +371 26255665
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: grmv.inetagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240207-98.