Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > podador de árboles/podadora de árboles > Golfkentänhoitaja, 2 Paikkaa, Suur-helsingin Golf Oy, Espoo

Golfkentänhoitaja, 2 paikkaa, Suur-Helsingin Golf Oy, Espoo

Vacantes de podador de árboles/podadora de árboles en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles.

Traducción de la profesión: Maanviljelijät, metsätyöntekijät ym › Maanviljelijät ja eläintenkasvattajat ym › Pelto- ja puutarhaviljelijät › Puutarhurit, kasvihuoneviljelijät ja -työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Suur-Helsingin golf Oy:llä on kaksi täysimittaista 18 reiän kenttää pääkaupunkiseudulla. Luonnonkauniit ja hyvin hoidetut kenttämme sijaitsevat hyvien kulkuyhteyksien päässä Pohjois-Espoossa, Luukissa ja Lakistossa.

Kentänhoitajan työsuhde on määräaikainen erikseen tarkemmin sovittavalle ajanjaksolle huhtikuusta lokakuulle. Työt aloitetaan kesällä klo 6:00 ja työpäivät ovat normaalisti 7,5h (37,5/vk). Toisinaan töitä tehdään myös viikonloppuisin. Palkka sovitaan golfalan työehtosopimuksen ja kokemuksen mukaan.

Golfkentänhoitajan työ on ulkotyötä, jota tehdään säistä riippumatta. Se pitää sisällään monipuolisesti nurmipintojen ja istutusalueiden hoitoa sekä pienimuotoista viherrakennusta. Käytössä meillä on nykyaikainen kentänhoitokalusto.

Hakijalta edellytämme vähintään 18 vuoden ikää ja M/T-ajokorttia sekä kykyä tehdä itsenäistä työtä. Aiempi kokemus kentänhoitotöistä tai puutarha-alalta ei ole välttämätöntä, mutta katsotaan eduksi. Tärkeintä on reipas ja reilu asenne sekä halu tehdä tarkkaa työtä. Plussaa on, jos pelaat golfia tai omaat kiinnostusta lajia kohtaan.

Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi kenttämestarille 15.2.2024 mennessä osoitteeseen: tiina.kotajarvishg.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Suur-Helsingin Golf Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:aacb63dc-4f00-4a8f-ae33-d765bcea5f15.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles ofertadas.