Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Glavna Sestra/tehničar Odjela Za Pulmologiju S Dnevnom Bolnicom

GLAVNA SESTRA/TEHNIČAR ODJELA ZA PULMOLOGIJU S DNEVNOM BOLNICOM

Oferta en Croacia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Potrebni stručni uvjeti: Preddiplomski sveučilišni ili stručni studij sestrinstva (VŠS) ili diplomski sveučilišni studij sestrinstva (VSS), odobrenje za samostalan rad, potrebno tri godine radnog iskustva.

U prijavi na natječaj mora biti naznačeno radno mjesto za koje se kandidat prijavljuje, adresa stanovanja, adresa elektroničke pošte i broj telefona.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su obavezni priložiti:

•životopis,

•preslika diplome ili potvrde o završenom obrazovanju,

•preslika odobrenja za samostalan rad,

•preslika osobne iskaznice ili putovnice,

•preslika domovnice ili potvrda iz sustava e-građani, kao dokaz o državljanstvu Republike Hrvatske

•elektronički zapis o radno-pravnom statusu iz sustava e-građani ili izvornik potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a, koji sadrže datume početka i prestanka osiguranja i trajanje staža osiguranja, a koji dokumenti ne smiju biti stariji od 30 dana od dana objave natječaja, kao dokaz o radnom iskustvu,

•uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci od dana objave ovog natječaja),

•plan i program za mandatno razdoblje.

Ukoliko kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (preslika vjenčanog ili rodnog lista).

Cjeloviti tekst natječaja (s informacijama o pravu prednosti pri zapošljavanju, kao i podacima o podnošenju prijave na natječaj) dostupan je na web stranici Dječje bolnice Srebrnjak putem linka: http://www.bolnica-srebrnjak.hr pod rubrikom Natječaji.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: DJEČJA BOLNICA SREBRNJAK.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Srebrnjak 127A, Zagreb

Zamolba: Dječja bolnica Srebrnjak, Srebrnjak 100, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487452.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.