Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > interventor financiero/interventora financiera > Finantskontroller

Oferta de empleo en Estonia de interventor financiero/interventora financiera

Finantskontroller

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable › interventor financiero/interventora financiera.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Finantsspetsialistid › Raamatupidajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Juhtimisarvestuse arendamine, rakendamine ja haldamine;

kontserni protseduuridest kinni pidamise kontrollimine;

eelarve koostamine ja selle täitmise kontrollimine;

ettevõtte tegevustulemuste analüüs, aruandlus, ettevalmistamine ja juhatusele esitamine;

ettevõtete nõustamine rahandus- ja majandusküsimustes;

äriplaanide ja teostatavuse hindamine ja analüüs;

rahavoogude pikaajaliste prognooside teostamine.

Omalt poolt pakume: huvitavat ning väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes;

toredat ja toetavat professionaalset kollektiivi;

väärtuslikku töökogemust ja arenguvõimalusi;

soodustusi vastavalt ettevõttes kehtivale Töötajate tunnustamise poliitikale.

Muud nõuded: majandus- või finantsalane kõrgharidus;

Exceli kasutamise oskus tööülesannete täitmiseks;

oskad numbrite taga näha äriprotsesse ja –tegevust ning koos juhtkonnaga muuta ettevõtte tegevust

efektiivsemaks;

iseseisvus otsuste tegemisel.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: BLRT Grupp AS (http://www.blrt.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5627 5105
  • Correo electrónico: cvblrt.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1564113.

Ver las 69 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable › interventor financiero/interventora financiera ofertadas.