Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > empleado de contabilidad/empleada de contabilidad > Fakturzysta / Fakturzystka

Fakturzysta / Fakturzystka. Wielkopolskie. Polonia

Contratación de empleado de contabilidad/empleada de contabilidad en Wielkopolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › empleado de contabilidad/empleada de contabilidad.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów › Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych › Pracownicy rachunkowości i księgowości.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: •terminowe wystawianie faktur w programie księgowym Graffiti zgodnie z obowiązującymi przepisami

•monitorowanie i kontrola należności oraz terminowości płatności (w tym telefoniczny kontakt z klientami) w ramach procesów windykacyjnych

•analiza nieprawidłowości i rozwiązywanie problemów związanych z należnościami i fakturowaniem

•wyjaśnianie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach

•obsługa klientów w zakresie zapytań dotyczących faktur i płatności oraz innych

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze branżowe - konieczne

- umiejętności: doświadczenie  - 1 rok, staż: 1 lat - konieczne; podstawowa znajomość przepisów VAT i podatku dochodowego od osób fizycznych - konieczne; bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole - konieczne; doświadczenie w pracy biurowej - konieczne

- pozostałe: zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów związanych z należnościami i wyjaśniania niejasności. Umiejętność analizowania dokumentów finansowych i identyfikowania błędów. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: -

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DOPPELT PIĄTEK I NOGACZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Monika Latanowicz, tel.: 515356836, email: monika.latanowiczsushi-tokyo.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1679StPr/24/0290.

Ver las 108 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › empleado de contabilidad/empleada de contabilidad ofertadas.