Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Elektriķis

en Español in English auf Deutsch en Français ...

ELEKTRIĶIS. Letonia

Ofertas de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

Mūsu uzņēmums SIA "PWF" specializējas augstas kvalitātes koka un koka alumīnija logu un durvju ražošanā. Mūsu trīsdesmit darbības gados esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi un ieguvuši pilnīgu kompetenci šajā jomā. Esam nozares speciālisti un lepojamies, ka esam daļa no simtiem veiksmīgi īstenotu projektu.

Aicinām pievienoties mūsu komandai

ELEKTRIĶI - MEHĀNIĶI

Darba pienākumi:

  • Veikt diagnostiku, apkopes un remontu kokapstrādes automātiskajām iekārtām un līnijām;
  • Uzturēt tehnisko iekārtu nepārtrauktu darba procesu, konstatēt nepieciešamos uzlabojumus;
  • Uzņēmuma elektroietaišu pārraudzība, infrastruktūras uzturēšana un apkalpošana;

Prasības:

  • Vidējā speciālā vai augstākā izglītība;
  • Vismaz 2 gada pieredzi elektriķa amatā;
  • Sertifikāts (elektrodrošības grupa Bz)
  • Zināšanas mehānikas jomā;
  • Atbildīgu attieksmi pret veicamo darbu.

Mēs piedāvājam:

  • Darba algu, sākot no 2000 EUR (bruto);
  • Labus darba aps

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: SIA "PWF".

Forma de contacto:

  • Dirección: Pavasars, Raunas pag., Smiltenes nov.
  • Teléfono: +371 26551433
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: vakancespwf.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240209-94.