Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > electricista > Elektrikáři - Montáže A údržba Elektrických Instalací, Stavební A Provozní Elektrikáři

Elektrikáři - montáže a údržba elektrických instalací, Stavební a provozní elektrikáři

Demanda de electricista en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky › Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení › Stavební a provozní elektrikáři.

Descripción de la oferta de trabajo:

V případě zájmu nás kontaktujte:

- telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 7:30 do 15:00 hod  na tel.č. 773 009 509

- emailem na: montazefl-it.cz , zašlete strukturovaný životopis

- osobně v pracovní dny PO - PÁ od 7:30 do 15:00 hod na adrese výkonu práce

Jste elektrikář nebo máte zkušenosti s přípravou elektroinstalací? Hledáme nové kolegy do našeho expandujícího týmu. Pokud jste samostatný, zodpovědný a hledáte stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu, pak jste pro nás ideálním kandidátem.

Co od nás můžete očekávat:

- stabilní práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející firmě

- konkurenceschopné platové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a dovednostem

- možnost profesního růstu a vzdělávání

- příjemný pracovní kolektiv a podporu vedení

- práci na zajímavých projektech v různých lokalitách

- flexibilní pracovní dobu dle dohody.

Co od Vás požadujeme:

- vzdělání v oboru elektro

- praxi v oblasti slaboproudu/silnoproudu výhodou, ale uvítáme i nadšené začátečníky s ochotou se učit

- samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

- řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:

- stravenky

- finanční bonusy (prémie)

- platový růst

- malý kolektiv, příjemné pracovní prostředí.

Región: Ústecký kraj.

Ver 50 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: STAVMAX Elektro, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Rostislav Beneš. Tel.: +420 773 009 509. E-mail: montazefl-it.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 773 009 509
  • Correo electrónico: montazefl-it.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28927020774.

Ver las 259 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.