Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor/vendedora > Ekstramyyjä Cubus Tampere Lempääläidea Park, Cubus Finland Oy Ab, Lempäälä

Ekstramyyjä Cubus Tampere LempääläIdea Park, Cubus Finland Oy Ab, Lempäälä

Vacantes en Finlandia (Pirkanmaa) de vendedor/vendedora

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nyt sinulla on mahdollisuus tulla kollegaksemme Cubukselle! Etsimme henkilöä, jolla on BIG SMILE ja joka nauttii myyntityöstä.

Myyjänä olet Cubuksen tärkein lähettiläs, ja kasvomme maailmalle. Sinun tehtävänäsi on huolehtia asiakkaistamme parhaalla mahdollisella tavalla. Inspiroit ja autat asiakasta, sekä pidät liikkeen aina houkuttelevana, ja mielenkiintoisena.

Yhdessä kollegoidesi kanssa jaat iloa, ja luotte yhdessä hyviä asiakaskokemuksia kaikille asiakkaillemme. Autamme asiakkaita löytämään heidän suosikkituotteensa, ja tuntemaan heidän olonsa mukavaksi.

Olet hakemamme henkilö, jos

- Sinulla on polte myyntiin ja asiakaspalveluun  olet aina läsnä asiakkaalle

- Olet ulospäinsuuntautunut, ystävällinen ja sinulla on hyvät tiimityötaidot

- Työskentelet organisoidusti, ja pystyt hoitamaan monia työtehtäviä samanaikaisesti

- Olet luotettava ja vastuullinen

- Sinulla on kilpailuhenkisyyttä ja voitontahtoa

- Olet joustava

- Sinulla on hyvä käsitys vähittäiskaupan digitaalisesta kehityksestä

Voimme tarjota sinulle

- Arvokasta kokemusta myynnistä ja tiimityöstä, joita voit hyödyntää työurallasi

- Monipuolisia ja hauskoja työpäiviä

- Bonusjärjestelmän

- Hyvän henkilöstöalennuksen kaikissa Varner- ketjun myymälöissä

Tunnistatko itsesi? Toivomme, että lähetät hakemuksesi jo tänään. Odotamme yhteydenottoasi!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Cubus Finland Oy Ab.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:7f460a60-a995-4de2-9424-62f86915aa3a.

Ver las 545 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.