Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Ekonom/ka

EKONOM/KA. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Stock clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22) i članka 49. Statuta Dječjeg vrtića Mali kaj  (KLASA: 601-02/23-01,URBROJ: 2140-49- 601-02/23-01),Upravno vijeće Dječjeg vrtića Mali kaj  na svojoj 61. Sjednici održanoj dana 30.01.2024.godine, raspisuje

NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa EKONOMA

1. EKONOM

•1 izvršitelja M/Ž - rad na određeno puno radno vrijeme u trajanju od godine dana

2. UVJETI:

Položen ispit za vozača „B“ kategorije

Uz vlastoručno potpisanu zamolbu - prijavu na natječaj, kandidati/kinje su obvezni priložiti sljedeću dokumentaciju:

životopis; dokaz o državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice); dokaz o stečenoj stručnoj spremi; vozačku dozvolu ( preslika); osobnu iskaznicu ( preslika), potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima o radnom stažu evidentiranim u bazi podataka HZMO, ne stariju od dana objave ovog natječaja;

Sukladno članku 13. stavak 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08 i 69/17) na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola.

Prijave za natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se osobno  na adresu:

Dječji vrtić Mali kaj, PO Laduč,

Gornji Laduč, Zagrebačka cesta 79, 10291 Prigorje Brdovečko

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Vrtića dana 01.02.2024. godine i traje do 05.02.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Dječji vrtić MALI KAJ.

OsobniDolazak: Gornji Laduč, Zagrebačka cesta 79, 10291 Prigorje

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448153.

Ver las 171 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.