Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Ekonom/ica - Vozač/ica

EKONOM/ICA - VOZAČ/ICA. Croacia

Demanda en Croacia de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Stock clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19,57/22, 101/23) Dječji vrtić „Bajka“ objavljuje

N A T J E Č A J

EKONOM – VOZAČ/ICA

- 1 izvršitelj (m/ž) -

na neodređeno vrijeme - puno radno vrijeme -

upražnjeni poslovi

Osim općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa, kandidati moraju ispunjavati i posebne uvjete prema čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN10/97,107/07, 94/13,98/19, 57/22, 101/23) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) te Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića „Bajka“:

•SSS ekonomskog ili srodnog smjera

•vozač "B" kategorije

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

- životopis (vlastoručno potpisan, preslika)

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika)

- dokaz o državljanstvu (preslika)

- potvrda o podacima (o stažu) evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje-a, ne starije od dana objave natječaja

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl.25.st.1. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13, 98/19,57/22, 101/23) - ne starije od dana objave natječaja

-uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za neki od prekršaja navedenih u čl.25. st.4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ 10/97,107/07 94/13, 98/19,57/22, 101/23), ne starije od dana objave natječaja

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Izrazi navedeni u natječaju u muškom rodu neutralni su, a odnose se na osobe oba spola.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na druge kandidate/kinje pod jednakim uvjetima.

Sukladno odredbi članka 103. stavak 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihove obitelji (NN 121/17) u nastavku je poveznica na dokaze koje kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti trebaju priložiti:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokumentaciju (dokaze) propisanu člankom 49. stavkom 1 istog Zakona. U nastavku je poveznica na dokaze koje kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti trebaju priložiti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom , uz prijavu na natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe sa invaliditetom.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu sa svim prilozima te koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Postupak procjene/ testiranja i vrednovanja kandidata provodit će se prema Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja objavljenom na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića „Bajka“

Na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića „Bajka“ najmanje tri dana prije dana određenog za procjenu/testiranje i vrednovanje, objavit će se Obavijest o načinu procjene/testiranje i vrednovanja kandidata, području provjere, pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za procjenu/testiranje i vrednovanje, vrijeme i mjesto održavanja procjene/ testiranja i vrednovanja kandidata.

Kandidat koji ispunjava uvjete natječaja, a ne pristupi procjeni/testiranju i vrednovanju, smatrat će se da je odustao od prijave na natječaj.

Kandidat predložen za izbor bit će pozvan da u primjerenom roku, a prije sklapanja ugovora o radu, dostavi uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta.

Za predloženog kandidata provest će se provjera postojanja/nepostojanja zapreka za zasnivanje radnog odnosa prema članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) kod preostalih nadležnih tijela.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja.

Prijave za natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se na adresu:

Dječji vrtić „Bajka“, Zagreb, Zorkovačka 8 - „Za natječaj–ekonom vozač-na neodređeno vrijeme;

U roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru, obavijest o izabranom kandidatu, objavit će se na oglasnoj ploči i web stranici Vrtića.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića „Bajka“ dana 02.04.2024. i traje do 10.04.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ 'BAJKA'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Zorkovačka 8, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2482039.

Ver las 173 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.