Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Conserjes > Domar/domarka

Contrato en Croacia de Conserjes

Domar/domarka

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 25. Statuta Gradskog muzeja Bjelovar i članka 23. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu Gradskog muzeja Bjelovar te odluke o raspisivanju natječaja (KLASA: 112-01/24-01/01, UR.BROJ: 2103-1-45-01-24-1 od 5.2.2024.) ravnateljica Gradskog muzeja Bjelovar raspisuje

NATJEČAJ

• za domara Gradskog muzeja Bjelovar (m/ž) 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme

Potrebni stručni uvjeti:

• završena srednja škola tehničkog ili obrtničkog smjera ili druga trogodišnja ili četverogodišnja srednja strukovna škola sličnog usmjerenja

• najmanje 1g. radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ broj 82/08 i 69/17)

Riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje a koji se koriste u ovom natječaju za osobe u muškom rodu uporabljeni su neutralno i odnose se na muške i ženske osobe.

Uz pisanu prijavu koju je potrebno vlastoručno potpisati za natječaj kandidati/nje su dužni priložiti:

- vlastoručno potpisan životopis ;

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (ovjerena preslika svjedodžbe);

- potvrda poslodavca ili drugi dokaz o radnom iskustvu  i vrsti poslova koje kandidat obavlja te trajanju radnog odnosa (elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, uvjerenje poslodavca o radu);

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice, osobne iskaznice, putovnice);

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja)

Isprave se prilažu u oblicima kako su prethodno navedeni, a  kandidat koji bude izabran u obvezi je dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta u izvorniku ili ovjerenom presliku.

Kandidat/kinja koji/a prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti, dužan/na se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidat/kinja koji/a može ostvariti pravo na prednosti pri zapošljavanju kod prijema u javnu službu i javne ustanove sukladno članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17, 98/19, 84/21) https://branitelji.gov.hr/15-kako-se-ostvaruje-pravo-prednosti-pri-zaposljavanju-prema-zakonu-o-hrvatskim-braniteljima-iz-domovinskog-rata-i-clanovima-njihovih-obitelji/2166 dužan/na je pored dokaza o ispunjavanja traženih uvjeta, priložiti i dokaz iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima te je  dužan i priložiti dokaze propisane čl. 103 st.1 . Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbi članka 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19) https://mpu.gov.hr/o-ministarstvu/ustrojstvo/uprava-za-pravosudnu-i-upravnu-inspekciju/prednost-pri-zaposljavanju/22265 dužan/a je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o priznatom statusu, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbi članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“, broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), https://mrosp.gov.hr/najcesca-pitanja-i-odgovori-7348/zakon-o-profesionalnoj-rehabilitaciji-i-zaposljavanju-osoba-s-invaliditetom-7475/pod-kojim-uvjetima-osobe-s-invaliditetom-ostvaruju-prednost-pri-zaposljavanju-7477/7477 dužan/na je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Nepotpune i nepravodobne prijave se neće razmatrati.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju.

Osoba koja nije podnijela pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom/kinjom prijavljenim/nom na javni natječaj, o čemu joj se dostavlja pisana obavijest.

Po potrebi, ovisno o broju prijavljenih kandidata, posebno povjerenstvo koje imenuje ravnateljica provest će testiranje/razgovore. O načinu provođenja testiranja/razgovora, kandidati će biti obaviješteni putem elektroničke pošte.

Prijave s dokumentacijom primaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaja u javnim glasilima i mrežnim stranicama Gradskog muzeja Bjelovar ( https://gradski-muzej-bjelovar.hr/), isključivo preporučenom pošiljkom na adresu: Gradski muzej Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 1, 43000 Bjelovar, s naznakom „Za Natječaj“

Prijavom na ovaj natječaj kandidat potvrđuje da je upoznat s pravnim temeljem prikupljanja osobnih podataka i njegove svrhe, kao i o zaštiti njihova čuvanja, te njihovim pravima, a sve u skladu s Uredbom (EU) broja 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća od dana 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine broj 42/18).

Kandidat prijavom na ovaj natječaj daje izričitu suglasnost Gradskom muzeju Bjelovaru na prikupljanje i obradu svojih osobnih podataka u svrhe natječajnog postupka kao i suglasnost za objavu istih kao rezultata natječaja.

Rok u kojem se kandidati obavještavaju o izboru je najviše 15 dana od dana donošenja odluke o izboru kandidata.

Gradski muzej Bjelovar zadržava pravo poništenja ovoga natječaja bez navođenja razloga za poništenjem.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GRADSKI MUZEJ BJELOVAR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg Eugena Kvaternika 1, 43000 Bjelovar

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2465951.

Ver las 79 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.