Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Médicos generales > Doktor/ica Medicine Na Određeno Vrijeme - Dugotrajna Zamjena S Mogućnošću Trajnog Zaposlenja

DOKTOR/ICA MEDICINE NA ODREĐENO VRIJEME - DUGOTRAJNA ZAMJENA S MOGUĆNOŠĆU TRAJNOG ZAPOSLENJA

Trabajo en Croacia de Médicos generales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti:

- VSS – završen sveučilišni diplomski studij medicine

- položen stručni ispit

- odobrenje za samostalan rad izdano od nadležne komore

- poznavanje rada na računalu

Uz prijavu kandidati moraju priložiti:

  • životopis
  • dokaz o završetku školovanja
  • dokaz o položenom stručnom ispitu
  • preslik odobrenja za samostalni rad
  • preslik domovnice
  • dokaz o radnom iskustvu

Sukladno obvezi iz članka 103. stavka 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( Narodne novine 121/17), objavljujemo poveznicu na internetsku stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja :

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja.

Dom zdravlja Šibenik zadržava pravo dodatnih testiranja te zadržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

Prijave na natječaj s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku 30 dana od objave natječaja na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje na adresu Dom zdravlja Šibenik, Stjepana Radića 83.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DOM ZDRAVLJA ŠIBENIK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Stjepana Radića 83, Šibenik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2485826.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.