Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Médicos generales > Doktor/doktorica Medicine

DOKTOR/DOKTORICA MEDICINE. Croacia

Contrato en Croacia de Médicos generales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

DOM ZDRAVLJA VUKOVAR

SAJMIŠTE 1

Tel.: 032 413-391

Vukovar, 08.03.2024.

Na temelju članka 23. Statuta Doma zdravlja Vukovar, Sajmište 1, ravnatelj Doma zdravlja

raspisuje slijedeći

NATJEČAJ

ZA PRIJEM RADNIKA NA ODREĐENO VRIJEME ZA RADNO MJESTO

1. Doktor medicine, m/ž – 1 izvršitelj, za rad u ambulanti obiteljske medicine u Vukovaru, B. Zadre 1

Uvjeti: završen Medicinski fakultet, zdravstveni radnik VSS, doktor medicine

- radno iskustvo u struci: (odrađen pripravnički staž)

- odobrenje za samostalan rad od nadležne komore

- položen stručni ispit

- poznavanje rada na računalu

Uz pisanu zamolbu, koju je potrebno vlastoručno potpisati, kandidati su dužni priložiti dokaze o

ispunjavanju traženih uvjeta :

- životopis (vlastoručno potpisan),

- presliku diplome,

- presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu,

- presliku odobrenja za samostalan rad od nadležne komore

- presliku domovnice ,u slučaju da je kandidat iz zemlje – članice EU jednako vrijedan dokument

- potvrdu o stažu nadležne institucije ne starije od dana objave ovog oglasa

- presliku osobne iskaznice

- potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od dana objave oglasa)

Preslika tražene dokumentacije ne mora biti ovjerena, a kandidati su prije sklapanja pisanog ugovora dužni predočiti izvornike traženih dokumenata, kao i dostaviti uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti. Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Nepotpune, nepravovremene i nepotpisane prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja na temelju posebnog zakona, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, dostaviti dokaze o priznavanju posebnog statusa, priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu i dokaz o načinu prestanka rada kod prethodnog poslodavca, te ostvaruju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a može ostvariti pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s čl. 101. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji

(NN 121/17 , 98/19 i 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108,95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13,i 98/19) članku 47.Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 32/20), dužan/a se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo pri zapošljavanju u skladu s člankom 101.Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i člankom 47. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužan/a je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat/kinja koji/a poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, uz prijavu na oglas dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje ili potvrdu o priznatom pravu.

Kanditat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9.Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Natječaj ostaje otvoren 8 dana od 08.03.2024 do 15.03.2024.godine

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: DOM ZDRAVLJA VUKOVAR, SAJMIŠTE 1., s naznakom „ne otvaraj, natječaj doktor obiteljske medicine Vukovar - određeno “ .

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će pozvani na intervju, o čemu će kandidati biti obaviješteni.

Vrijeme i mjesto intervjua, bit će objavljeni na web-stranici Doma zdravlja Vukovar. Za kandidate koji ne pristupe testiranju smatrat će se da su povukli prijavu na natječaj i više se ne smatraju kandidatima.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na internet stranicama Doma zdravlja Vukovar.

Dom zdravlja zadržava pravo poništenja natječaja djelomično ili u cijelosti bez posebnog obrazloženja.

Natječajnu dokumentaciju ne vraćamo.

ravnatelj:

Mr.sc.Zvonimir Gvozdanović,dr.med.dent.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DOM ZDRAVLJA VUKOVAR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vukovar, Sajmište 1

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469750.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.