Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Médicos generales > Doktor/doktorica Medicine Za Upućivanje Na Specijalizaciju Iz Internističke Onkologije

Vacante de Médicos generales en Croacia

Doktor/doktorica Medicine Za Upućivanje Na Specijalizaciju Iz Internističke Onkologije

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 21. Statuta Opće bolnice Varaždin, članka 8. Pravilnika o specijalističkom usavršavanju doktora medicine („Narodne novine“ broj 65/22.) i odredbi Pravilnika o mjerilima za prijam specijalizanata („Narodne novine“ broj 83/15.) Ravnatelj Opće bolnice Varaždin raspisuje

N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme m/ž

radi upućivanja na specijalizaciju

1. Raspisuje se natječaj za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme radi upućivanja na specijalizaciju iz:

  • internistička onkologija – jedan (1) izvršitelj

Opći uvjeti koje pristupnici za odobrenje specijalizacije moraju ispunjavati su:

  • zdravstveni radnik sa završenim integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem zdravstvenog usmjerenja, doktor medicine
  • odobrenje za samostalan rad Hrvatske liječničke komore ili potvrda nadležne komore iz koje je vidljivo da je predan zahtjev za izdavanje odobrenja za samostalni rad

Pristupnici su obvezni molbi priložiti izvornike ili preslike slijedećih dokumenata:

  1. Diploma Medicinskog fakulteta
  2. Važeće Odobrenje za samostalan rad Hrvatske liječničke komore ili potvrda nadležne komore iz koje je vidljivo da je predan zahtjev za izdavanje odobrenja za samostalan rad
  3. Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za doktore medicine koji su upisali studij prije 1. srpnja 2013. godine
  4. Dokaz o državljanstvu
  5. Životopis dostaviti u europskom formatu (Europass)
  6. Popunjen i potpisan obrazac privole za prikupljanje i obradu osobnih podataka

U svrhu utvrđivanja redoslijeda pristupnika za prijam u radni odnos i odobravanja specijalizacije, pristupnik je dužan priložiti preslike slijedećih dokumenata:

  • prijepisa položenih ispita na studiju,
  • potvrde o općem prosjeku ocjena tijekom studija te duljini trajanja studija,
  • nagrada za vrijeme studija,
  • potvrde o statusu poslijediplomskog doktorskog studija,
  • popisa objavljenih radova i kopije radova te naslovne stranice časopisa ili zbornika
  • ugovora o radu ako je pristupnik radio u primarnoj zdravstvenoj zaštiti
  • potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu (potvrda koja sadrži podatak o radnom stažu može se podići u Hrvatskom zavoda za mirovinsko osiguranje ili u sustavu e-građani kao elektronički zapis o radno pravnom statusu e-radna knjižica).

U slučaju da je pristupnik stekao obrazovnu kvalifikaciju u inozemstvu, obvezan je uz molbu priložiti i rješenje ili potvrdu nadležnog državnog tijela o priznavanju inozemne obrazovne kvalifikacije.

Kandidati koji će obavljati poslove u zdravstvenoj djelatnosti koja uključuje rad s djecom ne mogu se primiti u radni odnos za obavljanje poslova u zdravstvenoj djelatnosti koja uključuje rad s djecom prije nego dokažu da nisu pravomoćno osuđeni za neko od kaznenih djela iz glave XVI. Kaznenog zakona („Narodne novine“ broj 125/11., 144/12., 56/15., 61/15., 101/17., 118/18., 126/19., 84/21., 114/22. i 114/23.) i Kaznena djela protiv spolne slobode i glave XVII. istog Zakona – kaznena djela spolnog zlostavljanja i iskorištavanja djeteta.

Prijavom na natječaj pristupnik daje privolu Općoj bolnici Varaždin za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj uz prijavu, a u svrhu odabira kandidata za zapošljavanje, na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja svim kandidatima, na objavu imena i prezimena odabranog kandidata na oglasnim pločama i na web stranici Opće bolnice Varaždin te da se s natječajnom dokumentacijom postupa sukladno općim aktima Opće bolnice Varaždin.

Obrazac privole kao privitak natječaju nalazi se na web stranici Opće bolnice Varaždin PRIVOLA ili u Pisarnici Opće bolnice Varaždin. Bez uredno popunjene, potpisane te priložene privole prijavi na natječaj, prijava će se smatrati neurednom i nepotpunom i ista će se odbaciti.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u molbi pozvati na to pravo, odnosno uz molbu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti kod prijama u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. i 98/19.), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13.,152/14, 39/18. i 32/20.), dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. i 98/19.), uz molbu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.), uz molbu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugi dokaz o invaliditetu.

Nakon završene specijalizacije, specijalizant ima obvezu rada u Općoj bolnici Varaždin u trajanju jednakom vremenu trajanja specijalizacije.

Bodovanje i razgovor obavlja se samo za one pristupnike koji su podnijeli potpunu dokumentaciju o ispunjavanju općih uvjeta iz natječaja.

Nepotpune i nepravovaljane prijave neće se razmatrati niti će pristupnici biti pozvani na dopunu prijave.

Odabir pristupnika vrši se sukladno kriterijima utvrđenim Pravilnikom o mjerilima za prijam specijalizanata („Narodne novine“ broj 83/15.).

Sukladno odredbama članka 9. Pravilnika o mjerilima za prijam specijalizanata („Narodne novine“ broj 83/15.) izbor specijalizanta će biti objavljen na oglasnoj ploči i internetskoj stranici Opće bolnice Varaždin (www.obv.hr) najkasnije u roku od 20 dana od dana razgovora pristupnika s Povjerenstvom.

Prijave na natječaj dostavljaju se u roku 8 dana od dana objave ovog natječaja u zatvorenoj kuverti, s naznakom „Prijava za natječaj za izbor _____________________________“, (obvezno navesti „SPECIJALIZACIJA i naziv specijalizacije) na adresu: Opća bolnica Varaždin, Ivana Meštrovića 1, 42 000 Varaždin.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OPĆA BOLNICA VARAŽDIN.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: IVANA MEŠTROVIĆA 1, 42000 VARAŽDIN

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2462950.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.