Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Médicos generales > Doktor / Doktorica Medicine Specijalist Ortopedije I Traumatologije

Trabajo en Croacia de Médicos generales

Doktor / Doktorica Medicine Specijalist Ortopedije I Traumatologije

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju odluke ravnatelja Doma zdravlja, raspisuje se:

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos (m/ž)

Na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada:

jednog (1) doktora medicine specijalista ortopedije i traumatologije za rad u ortopedskoj ordinaciji Hvar.

Uvjeti:

  • završen preddiplomski i diplomski sveučilišni ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine
  • položen specijalistički ispit iz ortopedije i traumatologije
  • odobrenje za samostalan rad
  • poznavanje rada na računalu

Uz prijavu na natječaj pristupnici su dužni priložiti:

  • zamolbu
  • životopis
  • domovnicu
  • dokaz o završenom obrazovanju
  • dokaz o posjedovanju valjanog odobrenja za rad

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl.102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji da dostave dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. i 49. Zakona o stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ 84/21) dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta.

Podnošenjem prijave na natječaj pristupnici daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe EU 2016/679. U svakom trenutku pristupnici mogu zatražiti prestanak daljnje obrade svojih osobnih podataka, odnosno njihovo brisanje slanjem zahtjeva na adresu elektroničke pošte kadrovskadz-sdz.hr

Dom zdravlja SDŽ pridržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti, bez navođenja razloga poništenja.

Rok za dostavljanje prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja. Prijave na natječaj šalju se poštom-preporučeno ili dostavljaju osobno na adresu: Dom zdravlja Splitsko-dalmatinske županije, Split, Kavanjinova 2/prizemlje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DOM ZDRAVLJA SPLITSKO - DALMATINSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kavanjinova 2,  21000 Split

Zamolba: Kavanjinova 2,  21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2456069.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.