Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Direktor (m/ž) Razvojne Agencije Zgornje Gorenjske - M/ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Gorenjska)

Direktor (m/ž) Razvojne Agencije Zgornje Gorenjske - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

GENERALNI DIREKTORJI IN ČLANI UPRAVE DRUŽBE, poskusno delo , Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40, - IZVAJA NA SVETU ZAVODA SPREJETE NALOGE

- IZVAJA SKLEPE ORGANOV ZAVODA

- ORGANIZIRA IN VODI DELOVNI PROCES

- PREDLAGA SISTEMIZACIJO DELOVNIH MEST

- PRIPRAVI PREDLOG LETNEGA DELOVNEGA NAČRTA IN JE ODGOVOREN ZA NJEGOVO IZVEDBO

- VZPODBUJA STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE IN IZPOPOLNJEVANJE DELAVCEV

- SODELUJE PRI DELU SVETA ZAVODA

- ORGANIZIRA DELO PROGRAMSKEGA SVETA

- IZREKA DISCIPLINSKE UKREPE

- ODLOČA O UPORABI SREDSTEV V SKLADU S SPREJETIM LETNIM PLANOM

- ODLOČA O SKLENITVI DELOVNEGA RAZMERJA, RAZPOREJANJU DELAVCEV IN OCENJUJE DELO DELAVCEV

- OPRAVLJA DRUGE ZADEVE V SKLADU Z VELJAVNIMI PREDPISI, STATUTOM IN DRUGIMI SPLOŠNIMI AKTI ZAVODA

- OBLIKUJE RAZVOJNA PARTNERSTVA

- ODLOČA O NAGRAJEVANJU DELAVCEV ZAVODA

, Merilo za izbor kandidatov je kvaliteta predloženega programa dela in vizije razvoja zavoda ter poznavanje problematike lokalnega in regionalnega razvoja.

Kandidat mora prijavi na razpis predložiti program dela in vizijo razvoja zavoda za mandatno obdobje štirih let ter kratek življenjepis. Statut zavoda Razvojna agencija Zgornje Gorenjske je dosegljiv na www.ragor.si.

Kandidati, ki izpolnjujejo pogoje, naj najkasneje do 27. 3. 2024 pošljejo prijave z dokazili o izpolnjevanju razpisanih pogojev in kratkim življenjepisom na naslov:

Razvojna agencija Zgornje Gorenjske,

Spodnji Plavž 24 e,

4270 Jesenice.

Zaprte ovojnice naj imajo oznako »Ne odpiraj – prijava na razpis direktorja RAGOR«.

Šteje se, da je prijava prispela pravočasno, če je prispela na zadnji dan roka za oddajo prijav. Za pravočasno se šteje tudi prijava, ki je bila oddana na pošti s priporočeno pošiljko na zadnji dan roka za oddajo prijav.

Obvestilo o odločitvi Sveta zavoda bodo kandidati prejeli v 30 dneh po poteku roka za prijavo.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 288 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: RAZVOJNA AGENCIJA ZGORNJE GORENJSKE, Spodnji Plavž 24 E, 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BIŠČEVIĆ HERMINA
Contact Phone: 04 581 34 14
Contact Email: hermina.biscevicragor.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE96857.