Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de centro educativo/directora de centro educativo > Direktor - M/ž

Demanda de director de centro educativo/directora de centro educativo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Direktor - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju izobraževanja.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR JAVNEGA ZAVODA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, ZASTOPA JAVNI ZAVOD ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH IN JE ODGOVOREN ZA ZAKONITOST NJEGOVEGA DELA, ORGANIZIRA, NAČRTUJE IN VODI DELO JAVNEGA ZAVODA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH, IMENUJE IN RAZREŠI VODJO IZOBRAŽEVALNEGA PODROČJA, PRIPRAVLJA PREDLOG LETNEGA DELOVNEGA IN FINANČNEGA NAČRTA JAVNEGA ZAVODA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH TER PREDLOG POROČILA O NJEGOVI URESNIČITVI IN JE ODGOVOREN ZA NJEGOVO IZVEDBO, PRIPRAVI PREDLOG RAZVOJNEGA PROGRAMA JAVNEGA ZAVODA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH, JE ODGOVOREN ZA URESNIČEVANJE PRAVIC UDELEŽENCEV, VODI DELO ANDRAGOŠKEGA ZBORA, SPODBUJA OZIROMA ZAGOTAVLJA STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE IN IZPOPOLNJEVANJE ZAPOSLENIH IN ZUNANJIH SODELAVCEV, ORGANIZIRA MENTORSTVO ZA PRIPRAVNIKE, PRISOSTVUJE PRI DELU STROKOVNIH IN DRUGIH DELAVCEV, SPREMLJA NJIHOVO DELO IN JIM SVETUJE, PREDLAGA NAPREDOVANJE STROKOVNIH DELAVCEV V NAZIVE, ZAGOTAVLJA IZVRŠEVANJE ODLOČB DRŽAVNIH ORGANOV, DOLOČA SISTEMIZACIJO DELOVNIH MEST, IZVRŠUJE PRAVICE IN DOLŽNOSTI DELODAJALCA, JE ODGOVOREN ZA PRESOJANJE IN RAZVIJANJE KAKOVOSTI IN PRIPRAVO LETNEGA POROČILA O SAMOEVALVACIJI JAVNEGA ZAVODA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH,  OPRAVLJA DRUGE NALOGE V SKLADU Z ZAKONI IN DRUGIMI PREDPISI., Kandidati/-ke lahko pošljete prijave v štirinajstih (14) dneh od objave razpisa v Uradnem listu na naslov: „SVET zavoda Cene Štupar – CILJ, Ulica Ambrožiča Novljana 5, 1000 Ljubljana”, z oznako: „NE ODPIRAJ - Prijava na razpis za direktorja/direktorico zavoda”.

Prijavi priložite:

kratek življenjepis z opisom dosedanjih delovnih izkušenj, program vodenja zavoda za mandatno petletno obdobje, dokazila o izpolnjevanju pogojev (dokazila o izobrazbi, nazivu, opravljenem strokovnem izpitu, delovnih izkušnjah v vzgoji in izobraževanju, še posebej pri izobraževanju odraslih), dokazilo o opravljenem ravnateljskem izpitu  (neobvezno), originalno potrdilo o nekaznovanosti iz kazenske evidence (potrdilo iz Ministrstva za pravosodje), ki ne sme biti starejše od 30 dni, originalno potrdilo iz evidence izbrisanih obsodb za kazniva dejanja zoper spolno nedotakljivost (potrdilo Ministrstva za pravosodje), ki ne sme biti starejše od 30 dni ter originalno potrdilo sodišča, da kandidat/-ka ni v kazenskem postopku oziroma zoper njega/njo ni vložena pravnomočna obtožnica, ki ne sme biti starejše od 30 dni, izjavo, da na elektronski naslov, naveden v vlogi, dovoljujete prejemanje dopisov s strani Javnega zavoda Cene Štupar – CILJ  v zvezi z razpisom (vabila, vloge za dopolnitve ipd.).

Kandidati/-ke bodo prejeli pisno obvestilo o imenovanju v zakonitem roku.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1212 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Empleador: JAVNI ZAVOD CENE ŠTUPAR - CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE LJUBLJANA, Ulica Ambrožiča Novljana 5 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠKARJA BARBARA
Contact Phone: 030 323 616
Contact Email: barbara.skarjacene-stupar.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE86100.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo ofertadas.