Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Direktor Javnega Zavoda Za Mladino, Kulturo In Turizem Koper; šifra Dm: B017850 - M/ž

Ofertas de empleo en Obalno-kraška (Eslovenia)

Direktor Javnega Zavoda Za Mladino, Kulturo In Turizem Koper; šifra Dm: B017850 - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

MENEDŽERJI V KULTURI IN UMETNOSTI, poskusno delo , Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40, PREDSTAVLJA IN ZASTOPA ZAVOD; ORGANIZIRA IN VODI DELO IN POSLOVANJE ZAVODA; VODI STROKOVNO DELO ZAVODA; ODGOVARJA ZA ZAKONITOST DELA ZAVODA; PRIPRAVLJA PREDLOG PROGRAMA DELA IN RAZVOJA ZAVODA; PREDLAGA FINANČNI NAČRT IN ZAKLJUČNI RAČUN; SVETU ZAVODA PREDLAGA NAČIN RAZPOLAGANJA S PRESEŽKOM PRIHODKOV NAD ODHODKI; PREDLAGA SISTEMIZACIJO DELOVNIH MEST; ODLOČA O SKLEPANJU DELOVNIH RAZMERIJ IN O DISCIPLINSKI ODGOVORNOSTI DELAVCEV; SPREJEMA SPLOŠNE AKTE RAZEN TISTIH, KI SO V PRISTOJNOSTI SVETA ZAVODA; IZVRŠUJE ODLOČITVE SVETA ZAVODA; OPRAVLJA DRUGA DELA., JAVNI RAZPIS Z VSEMI POGOJI, KI JIH MORA IZPOLNJEVATI DIREKTOR TER DOKAZILA, KI JIH MORA KANDIDAT PRILOŽITI K PRIJAVI, SO OBJAVLJENI NA SPLETNI STRANI ZAVODA: WWW.POSLOVNO.VISITKOPER.SI TER WWW.EKOPERCAPODISTRIA.SI,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 228 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Zavod za mladino, kulturo in turizem Koper, Titov trg 3 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KLJUN BORDON MARICA
Contact Phone: 040 697 861
Contact Email: infovisitkoper.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE12291.