Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Herramentistas > Bravar/ica

BRAVAR/ICA. Croacia

Trabajos en Croacia de Herramentistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Metal, machinery and related trades workers › Blacksmiths, toolmakers and related trades workers › Toolmakers and related workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Društvo MONT TRADE uspješno posluje od 2004. godine. Iz male obiteljske tvrtke razvila se u vodeću tvrtku u Hrvatskoj za proizvodnju visokokvalitetnih mobilnih kuća.

Mobilna kuća MONT-TRADE je svojom konstrukcijom jedinstvena na tržištu i kao takvu ju je tržište i prepoznalo. Kontinuirano ulažemo u osiguravanje kvalitete naših proizvoda i usluga, prateći pri tome povratne informacije o zadovoljstvu korisnika. Svoj uspjeh temeljimo na trudu svojih zaposlenika, njihovoj stručnosti i profesionalnosti, stoga ulažemo u odabir i razvoj najboljih kadrova, a očekujemo odgovornost i predanost.

Radi širenja poslovanja i novih projekata tražimo osobe koje bi se pridružile našem timu sa svrhom obavljanja poslova u našem proizvodnom pogonu u Poljica-Brigu (Zadar).

ZAPOŠLJAVAMO KADROVE RAZLIČITIH PROFILA NA SLJEDEĆEM RADNOM MJESTU:

  • BRAVAR

Potrebne kompetencije:

Prednost ako ste

  • svestrani i sposobni odrađivati više vrsta radova te radite s različitim ručnim alatima/strojevima
  • sa minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim radnim mjestima
  • savjesni, odgovorni i radno učinkoviti
  • spremni za učenje i timski rad
  • precizni i posvećeni detaljima

Što nudimo?

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • plaća 1.400-2.500 EUR na temelju radnog učinka i broja radnih sati (mogućnost prekovremenih)
  • osiguran smještaj za radnike sa udaljenih područja
  • uvjeti rada prilagođeni radniku/radnom procesu uz svu potrebnu zaštitu na radu (u našoj novoj proizvodnoj hali)
  • mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • topli obrok + kuhinja sa aparatom za tople napitke

Molimo sve zainteresirane da ispune prijavnicu na web stranici Mont Tradea ili se jave na kontakt broj: +385 95 669 2366

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: MONT TRADE, vl. Joško Zekanović.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Brig Ulica II 79, Poljica Brig

Email: infomont-trade.hr

NajavaMobitel: 095 6692366

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453138.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines ofertadas.