Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos > Autonasentaja, Huoltokorjaamo, Monetpa Oy, Lapua

Autonasentaja, huoltokorjaamo, Monetpa Oy, Lapua. Etelä-Pohjanmaa

Trabajo de técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos en Finlandia (Etelä-Pohjanmaa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Paukun Autohuollolle automekaanikkoa vakituiseen työsuhteeseen. Työtehtäviisi kuuluu henkilö- ja pakettiautojen huolto- ja korjaustyöt. Edellytämme aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä. Merkkitietämys ja autosähkötöiden osaaminen katsotaan eduksi.

Etsimämme työntekijä on oma-aloitteinen ja ahkera henkilö, jolla on myös halu kehittää omaa ammattitaitoaan muuttuvalla alalla. Lisäksi positiivinen ja asiakaslähtöinen asenne sekä hyvät vuorovaikutustaidot ovat eduksi. Tärkeintä on kuitenkin motivaatio ja halu oppia uutta.

Tarjoamme sinulle vakituisen työpaikan, kilpailukykyisen palkkauksen, tarvittavat koulutukset sekä osaavan henkilökunnan ammattitaitosi kehityksen tueksi.

Laita avoin hakemus, CV ja palkkatoiveesi osoitteeseen sami.viitalapaukunautohuolto.fi

Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

Mahdolliset tiedustelut Sami Viitala puh. 050 593 0500

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 106 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Monetpa Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:be7051bb-e803-4461-9171-1cf4ec84dc61.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos ofertadas.