Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > técnico en sistemas de frenado, suspensión y dirección de automóviles/técnica en sistemas de frenado, suspensión y dirección de automóviles > Automekaanikko, 2 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Oferta de técnico en sistemas de frenado, suspensión y dirección de automóviles/técnica en sistemas de frenado, suspensión y dirección de automóviles en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Automekaanikko, 2 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico en sistemas de frenado, suspensión y dirección de automóviles/técnica en sistemas de frenado, suspensión y dirección de automóviles.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksillemme automekaanikkoja laadukkaisiin korjaamoihin Helsinkiin ja Vantaalle.

Toivomme aiempaa työkokemusta monipuolisista autonasentajan työtehtävistä.

Odotamme reipasta asennetta ja oma-aloitteisuutta.

Edellytämme

      autonasentajan koulutusta tai muuta vastaavaa työkokemusta

      suomen kielen taitoa

Meiltä saat

      kokopäiväisen vakituisen päivätyön

      vähintään TES:sin mukaisen palkan

Lisätietoa antaa Ari Pajunen 0505431656 tai infokaveriontti.fi

Kiinnostuitko? Rekisteröidy työnhakijaksi oheisen linkin kautta.

Aloitamme haastattelut jo haun aikana ja työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Ota heti yhteys 0505431656, tehdään yhdessä työllistymissuunnitelma juuri sinulle!

Kaveriontti on uuden ajan henkilöstöpalvelu yritys, jolla on työpaikka juuri sinulle!

Kaveriontilla sinä et ole vain se joku, vaan sinä olet meidän kaveri. Olemme mukavia kavereita kaikki yhdessä ja annamme jokaiselle mahdollisuuden löytää juuri sen oikean työn - siksi haluat olla meillä töissä olitpa sitten vasta-alkaja tai jo kokenut ammattilainen!

Onnistuminen ei ole sattumaa, koska toimimme hyvällä energialla ja huolehdimme sinusta aidosti. Löydämme sinulle sopivimman työpaikan haluatpa sitten lyhyeen- tai pitkäaikaiseen työsuhteeseen.

Päätoimialojamme ovat rakentaminen, logistiikka, autoala, siivous, myynti, kiinteistöhuolto ja elintarvikeala.

https://www.facebook.com/Kaveriontti/  https://eur05.safelinks.protection.outlook.com/?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKaveriontti%2F&data=05%7C01%7C%7Cc98d7f150f4d4433729008dbb9bcb3bf%7Ce50eba77521c42bba3c3ec05447ef413%7C0%7C0%7C638307992342290774%7CUnknown%7CTWFpbGZsb3d8eyJWIjoiMC4wLjAwMDAiLCJQIjoiV2luMzIiLCJBTiI6Ik1haWwiLCJXVCI6Mn0%3D%7C3000%7C%7C%7C&sdata=EXDKhkvOvmG9LlYOeK1%2BJvhyeeRNdSzrhQJyNozRimM%3D&reserved=0

https://www.instagram.com/kaveriontti/  https://eur05.safelinks.protection.outlook.com/?url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fkaveriontti%2F&data=05%7C01%7C%7Cc98d7f150f4d4433729008dbb9bcb3bf%7Ce50eba77521c42bba3c3ec05447ef413%7C0%7C0%7C638307992342290774%7CUnknown%7CTWFpbGZsb3d8eyJWIjoiMC4wLjAwMDAiLCJQIjoiV2luMzIiLCJBTiI6Ik1haWwiLCJXVCI6Mn0%3D%7C3000%7C%7C%7C&sdata=5pCPCxh2M2t7qXElzzBY8jbs%2BKHhEVNi2V%2Fb6VOwXOo%3D&reserved=0

https://www.tiktok.com/kaveriontti   https://eur05.safelinks.protection.outlook.com/?url=https%3A%2F%2Fwww.tiktok.com%2F%40kaveriontti&data=05%7C01%7C%7Cc98d7f150f4d4433729008dbb9bcb3bf%7Ce50eba77521c42bba3c3ec05447ef413%7C0%7C0%7C638307992342290774%7CUnknown%7CTWFpbGZsb3d8eyJWIjoiMC4wLjAwMDAiLCJQIjoiV2luMzIiLCJBTiI6Ik1haWwiLCJXVCI6Mn0%3D%7C3000%7C%7C%7C&sdata=S%2B0AQSXaAqpC3GDSVPi5D9wq1ZNsJoqTscsl%2FjQNN20%3D&reserved=0

https://fi.linkedin.com/company/kaveriontti-oy  https://eur05.safelinks.protection.outlook.com/?url=https%3A%2F%2Ffi.linkedin.com%2Fcompany%2Fkaveriontti-oy&data=05%7C01%7C%7Cc98d7f150f4d4433729008dbb9bcb3bf%7Ce50eba77521c42bba3c3ec05447ef413%7C0%7C0%7C638307992342290774%7CUnknown%7CTWFpbGZsb3d8eyJWIjoiMC4wLjAwMDAiLCJQIjoiV2luMzIiLCJBTiI6Ik1haWwiLCJXVCI6Mn0%3D%7C3000%7C%7C%7C&sdata=pP543b08Pfa101Cb5DBvrP66PB%2BQVHdfKG04sVeWI6c%3D&reserved=0

8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Kaveriontti Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:0a4e0a69-5398-4cf3-923d-1cb39e27fd98.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico en sistemas de frenado, suspensión y dirección de automóviles/técnica en sistemas de frenado, suspensión y dirección de automóviles ofertadas.