Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > coordinador del jurado en tribunales/coordinadora del jurado en tribunales > Asystent Sędziego W Sądzie Okręgowym W Olsztynie

Contrato en Polonia (Warmińsko-mazurskie) de coordinador del jurado en tribunales/coordinadora del jurado en tribunales

Asystent Sędziego W Sądzie Okręgowym W Olsztynie

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › coordinador del jurado en tribunales/coordinadora del jurado en tribunales.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Prawnicy, specjaliści nauk społecznych i specjaliści w dziedzinie kultury › Prawnicy › Specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Szczegóły oferty: https://olsztyn.so.gov.pl/

Zakres czynności asystentów sędziów określa Rozporządzenie Ministra

Sprawiedliwości z 8 listopada 2012 r. w sprawie czynności asystentów sędziów (Dz.

U. z 2012 r., poz. 1270),

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: prawnicze - konieczne

- pozostałe: Kandydaci przystępujący do konkursu na stanowisko asystenta sędziego powinni spełniać wymagania określone w art. 155 § 2 ustawy z 27 lipca 2001 r.  Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. z 2023 r., poz. 217 ze zm.) a mianowicie na

stanowisku asystenta sędziego może być zatrudniony ten, kto:

1. jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i

obywatelskich,

2. jest nieskazitelnego charakteru,

3. ukończył wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub

zagraniczne uznane w Polsce,

4. ukończył 24 lata.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: szczegóły oferty: https://olsztyn.so.gov.pl/

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-mazurskie.

Ver 178 ofertas de trabajo en "Warmińsko-mazurskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE.

Joanna Kucznier, tel.: 89 521-61-57, email: oddzial.kadrolsztyn.so.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1813StPr/24/0141.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › coordinador del jurado en tribunales/coordinadora del jurado en tribunales ofertadas.