Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Asistent Za Upravljanje Podatkov - M/ž

ASISTENT ZA UPRAVLJANJE PODATKOV - M/Ž. Obalno-kraška

Oferta de trabajo en Eslovenia (Obalno-kraška)

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVNI SEKRETARJI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, GLAVNE NALOGE:

- ANALIZA IN VNOS PODATKOV,

- PREGLED IN PREVERJANJE DOKUMENTACIJE,

- DRUGA ADMINISTRATIVNA DELA., NUDIMO:

- ZAPOSLITEV ZA NEDOLOČEN ČAS S 6 MESEČNIM POSKUSNIM DELOM,

- DELO V PRIJETNEM KOLEKTIVU IN SPROŠČENEM OKOLJU,

- DELO V DOPOLDANSKEM DELOVNEM ČASU,

- MOŽNOST UČENJA IN NAPREDOVANJA,

- ŠTEVILNE BONUSE (FINANČNE BONUSE, SVEŽE SADJE, DRUŽENJA,...).

PRIČAKUJEMO:  - ODLIČNO ZNANJE ITALIJANSKEGA IN DOBRO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA,

- IZKUŠNJE Z UPRAVLJANJEM PODATKOV IN UPORABO USTREZNE PROGRAMSKE OPREME,- NATANČNOST, ORGANIZACIJSKE SPOSOBNOSTI IN SAMOINICIATIVNOST,

- ŽELJO PO NOVIH ZNANJIH IN KARIERNI RASTI.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 189 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: HSG KARIERA nacionalni kadrovski operater d.o.o., Dunajska cesta 165 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SISIČ VESNA
Contact Phone: 041 469 224
Contact Email: vesna.susickariera.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE42728.