Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Tenedores de libros > Asistent/ica U Poslovnici

ASISTENT/ICA U POSLOVNICI. Croacia

Búsqueda en Croacia de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Naši zaposlenici su pokretačka, analitička i kreativna snaga brenda Cammeo i oni su jedan od ključnih faktora našeg uspijeha.

• Pridruži se uspješnoj firmi koja već 17 godina ima vodeće mjesto na taksi tržištu u regiji. Imamo velike planove i ako želiš i ti postati dio njih pridruži nam se!

Asistent u poslovnici (m/ž)

Opis poslova

• Širenje prodajne mreže u cilju rasta mreže i profitabilnosti

• Sklapanje novih franšiznih ugovora i pronalazak potencijalnih novih franšizera

• Operativna provedba prodajnih aktivnosti, organizacija i aktivno sudjelovanje u provedbi i nadzoru promocijskih aktivnosti tvrtke

• Aktivna suradnja sa svim sektorima u cilju boljih prodajnih rezultata franšize

• Izrada izvještaja za potrebe poslodavca

• Izrada edukativnih materijala

• Dogovaranje sastanka, prezentacija i sličnih aktivnosti vezanih za prodaju usluge

• Priprema dokumentacije za potpisivanje ugovora

• Odgovaranje na upite vezanih za proizvode i zapošljavanje

• Komunikacija i stvaranje dobrog poslovnog odnosa sa partnerima

• Edukacija partnera i vozača o načinu isporuke kvalitetne usluge

• Podrška partnerima u svakodnevnim izazovima u vođenju franšiznih jedinica

• Istraživanje tržišta i tržišnog udjela potrošnje usluge ciljanih skupina

• Prijedlozi razvoja usluga prema potražnji samog tržišta

• Briga o provođenju operativnog plana poslovnice

Uvjeti

• Više od 1 godine rada u prodaji ili operativnim poslovima

• Vozačka B kategorije

• Odlično poznavanje engleskog u govoru i pismu

• Razvijene komunikacijske, prezentacijske i organizacijske vještine

• Poznavanje rada na računalu sa korištenjem MS Office , Interneta, komunikacijskih programa

Što nudimo

• Onboarding proces

• Redovita i konkurentna primanja

• Dodatne interne i eksterne edukacije

• Rad u ugodnom i prijateljskom okruženju

• Mogućnost napredovanja

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: CAMMEO FRANŠIZA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: ljudski.resursicammeo.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2445372.

Ver las 191 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.