Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en España > representante comercial > Asiakasneuvottelija, 5 Paikkaa, Jdm Media Oy, Espanja, Los Boliches, Fuengirola

Asiakasneuvottelija, 5 paikkaa, JDM Media Oy, Espanja, Los Boliches, Fuengirola

Contratación en España de representante comercial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko sosiaalinen ja puhelias myyntihenkinen alalle haluava vailla työtä, jossa voit vaikuttaa omaan palkkaasi ? Tarjoamme mahdollisuuden päästä kokemaan, millaista on työskennellä hyvässä tiimissä ja kannustavassa ilmapiirissä. Toimistomme sijaitsevat erinomaisten kulkuyhteyksien läheisyydessä Los Bolichesissa ja Fuengirolan keskustassa.

Tarjoamme viidelle aktiiviselle ja tulostavoitteiselle henkilölle:

- Mahdollisuuden vakituiseen työhön

- Nousevan tuntipalkan

- Provisiot

- Helpot ja laadukkaat tuotteet myyntiin

- Myyntikilpailuja ja päiväbonuksia.

- Viihtyisät työtilat, mukavat työkaverit ja nykyaikaiset työkalut.

- Työvuoro: ma - pe klo 9-15

Odotamme Sinulta:

- Vähintään 18 vuoden ikää.

- Sujuvaa suomen kielen taitoa.

- Positiivista asennetta ja hyvää työmoraalia.

- Kiinnostusta myyntityöhön.

- Tulostavoitteellisuutta.

Tutustu tuotteisiimme:

www.ammattirakentaja.fi

www.sjtt.fi

www.yytj.fi

www.ammattikeittio.com

Nuori ikä tai työkokemuksen puute ei ole este valinnalle. Koulutamme henkilöt työhön, ja annamme avaimet menestymiseen myyntityössä. Tarjoamme joustavat työajat, joten työ on loistavasti sovitettavissa opiskelun ja harrastusten oheen.

Järjestämme tarvittaessa väliaikaisen majoituksen.

Emme halua henkilöstöpalveluyritysten yhteydenottoja.

Työsuhteessa noudatetaan Espanjan työlainsäädäntöä.

País del trabajo: España.

Número de puestos: 5.

Empleador: JDM Media Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:96d11d3e-dbfc-444b-b94b-bda3b1d9a079.

Ver las 363 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.