Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Arhivist/arhivistica

ARHIVIST/ARHIVISTICA. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 10. Statuta Državnog arhiva u Slavonskom Brodu (u daljnjem tekstu DASB-a), čl. 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (N.N 29/24), čl. 5. Pravilnika o radu DASB-a i Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada DASB-a, ravnatelj Arhiva raspisuje

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta:

ARHIVIST na prikupljanju, obradi i sređivanju arhivskih fondova i zbirki iz perioda Domovinskog rata s područja Slavonije i Baranje, Bosanske Posavine i ostalih arhivskih fondova i zbirki 20. stoljeća (mjesto rada Slavonski Brod i Nova Gradiška)

(M/Ž) -1 izvršitelj na određeno vrijeme od 6 mjeseci

Uvjeti:

  • završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij, odnosno studij kojim je stečena visoka stručna sprema sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju iz područja društvenih ili humanističkih znanosti; prednost imaju osobe sa završenim studijem informacijskih znanosti - smjer arhivistika ili studijem povijesti
  • položen stručni ispit za arhivista
  • jedna godina radnog iskustva
  • aktivno znanje jednog stranog jezika
  • informatička osposobljenost i vještine
  • položen vozački ispit B kategorije

Uz prijavu treba priložiti:

  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome)
  • potvrdu o položenom stručnom ispitu
  • domovnica (preslika)
  • uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)
  • životopis
  • elektronički zapis HZMO-a s podatcima o radnom stažu (ne stariji od 30 dana)
  • popis stručnih ili znanstvenih radova (nije obavezno)

Na natječaju ravnopravno mogu sudjelovati osobe oba spola.

Osobni podaci prikupljaju se i obrađuju sukladno važećim propisima.

Kandidati (m/ž) koji ostvaruju pravo prednosti kod prijama u radni odnos prema posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Isti su dužni prijavi na natječaj priložiti dokaze o ispunjavanju osnovnih uvjeta navedenih u natječaju, dokaze o priznatom statusu iz kojih je vidljivo navedeno pravo te dokaz o nezaposlenosti (uvjerenje ili evidencijski list Hrvatskog zavoda za zapošljavanje).

Kandidat (m/ž) koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (,,Narodne novine", broj 121/17) uz prijavu na natječaj/oglas dužan/a je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Na natječaj se mogu prijaviti i osobe koje nemaju godinu dana radnog iskustva u struci, ali su obavljale slične ili odgovarajuće poslove.

Na natječaj se mogu prijaviti i osobe koje nemaju položen stručni ispit iz arhivske struke.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati

Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objave na adresu: Državni arhiv u Slavonskom Brodu, Augusta Cesarca br. 1, 35000 Slavonski Brod, s naznakom «Natječaj za radno mjesto arhivist».

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DRŽAVNI ARHIV U SLAVONSKOM BRODU.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: A. Cesarca 1, 35 000 Slavonski Brod

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2484609.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.