Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Administrator/ica Za Opće Poslove

ADMINISTRATOR/ICA ZA OPĆE POSLOVE. Croacia

Oferta de trabajo de Oficinistas generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

-vodi evidenciju službenih putovanja i vremenik rada

-vodi brigu o nabavi uredskog materijala

-zaprima i vodi evidenciju predmeta po broju, sudskom broju, vrsti spora, vrijednosti predmeta spora u poslovnim područjima

-razvrstavanja prispijele podne, dopiše i ostalu poštu po spisima i vodi evidenciju o njima

-evidentira aktivnosti po spisima, prati i evidentira plaćanje po spisima (sudske pristojbe, izvansudske nagodbe, dosuđeni iznosi sukladno rješenjima i presudama)

-zaprima i distribuira službenu poštu ulazne i izlazne račune poslovnog područja Tehnologija

-obavlja ostale poslove u okviru stručnosti i radnog iskustva u skladu s potrebama iz djelokruga rada te druge poslove po nalogu neposredno nadređenog radnika

Potrebna dokumentacija za dostavu:

-životopis te prijava za radno mjesto

- potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 15 dana)

- e-radna knjižica (ne starija od 15 dana)

- preslika osobne iskaznice

-svjedodžba o završenom školovanju

Obrazovni profil:

-društveni smjer

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: HŽ CARGO d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Heinzelova 51

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2450466.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.