Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Tootekoordinaator

Trabajar de gestor de proyectos/gestora de proyectos en Estonia

Tootekoordinaator

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Juhid › Haldus- ja ärijuhid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:

Manpower kliendiks on Akzo Nobel Baltics AS

Tööülesanded: Sinu tulevaseks tööks on Rapla tootmises uute toodete (NPI - New Product Introduction) juurutamise, muutmise ja lõpetamisega seotud tarneahela projektide juhtimine ning muudes tarneahelaga seotud projektides osalemine, sh projektiplaani koostamine ja haldamine; koostöö ja pidev suhtlemine projekti kaasatud erinevate osapooltega (sh kontserni teised tehased); lahenduste leidmine projekti edukaks läbiviimiseks.

Töökoht asub Raplas ning osaliselt on võimalik kasutada kaugtöö võimalusi.

Omalt poolt pakume: Pakume Sulle väljaõpet töökohal; mitmeid soodustusi (spordi- ja raviteenusetoetus, haiguspäevade hüvitamine, lõunasoodustus Rapla tehases, 5 lisapuhkuse päeva jne), tööalaseid arenguvõimalusi suures rahvusvahelises kontsernis.

Muud nõuded: Oled sobiv kandidaat kui Sul on kõrg- või keskeriharidus; hea arvutioskus ning sa oled vilunud MS Excel kasutaja. Sulle meeldib suhelda ning oled avatud leidma lahendusi erinevatele probleemidele. Töö eeldab nii meeskonnatööd kui iseseisvust ning oskust oma tegevusi planeerida ja analüüsida ning hoida fookust erinevatel ajakriitilistel projektidel ja tähtaegadel. Tööks on vajalik ladus inglise ja eesti keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult.

Kasuks tuleb varasem töökogemus projektijuhtimisest ja töötamisest tootmisettevõttes.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Osaühing MANPOWER (https://www.manpower.ee).

Kandideerida läbi allpool oleva lingi.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 6306565
  • Correo electrónico: kandideerimanpower.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1574141.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.