Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor especializado en juegos y juguetes/vendedora especializada en juegos y juguetes > Ruoan Verkkokaupan Keräilijä Kcm Riihimäki, 2 Paikkaa, Henkilöstöpartneri Vertico Oy, Riihimäki

Búsqueda de vendedor especializado en juegos y juguetes/vendedora especializada en juegos y juguetes en Kanta-Häme (Finlandia)

Ruoan Verkkokaupan Keräilijä Kcm Riihimäki, 2 Paikkaa, Henkilöstöpartneri Vertico Oy, Riihimäki

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en juegos y juguetes/vendedora especializada en juegos y juguetes.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme Verkkokaupan keräilyyn ja aamuhyllytykseen osa-aikaisia työntekijöitä K-Citymarket Riihimäelle !

Olethan

-iloinen, reipas ja asiakaspalvelusta kiinnostunut

-valmis tekemään töitä joustavasti kaupan aukioloaikojen mukaan

-pääsääntöisesti työt alkavat aamusta klo 06:00 ja päättyvät aamupäivällä noin kello 11-13 (MA-LA)

Tarjoamme

-osa-aikaisen työn, kokemuksen karttuessa mahdollisuus jopa täysiin viikkotunteihin.

-mahdollisuuden työskennellä joustavasti omien tarpeidesi mukaan

-mahdollisuuden myös laajentaa osaamistasi kaupan alasta

-kaupan työehtosopimuksen mukaisen palkan

-työ soveltuu hyvin myös lisätyöksi

Koulutamme sinut työhön, joten aikaisempi kokemus ei välttämätöntä. Asenne ratkaisee.

Mahdollisuus työskennellä sekä Riihimäellä, että Hyvinkäällä luetaan eduksi.

Täytä hakemuksesi alla olevasta linkistä heti, haastattelemme myös hakuaikana. Käsittelemme vain tätä kautta tulleet hakemukset.

Meillä on käytössä Palkka 365 -palvelu jossa työntekijä voi itse päättää palkanmaksuaikataulun. Voit valita tekemistäsi työvuoroista ne, joista haluat palkan maksettavaksi jopa samana päivänä. Jokaisena päivänä ympäri vuoden. Kun olet töissä meillä, sinun ja palkkapäivän välissä on vain yksi tekemätön työvuoro, aina ei sitäkään. Sinä päätät.

15-25h/viikko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 94 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Henkilöstöpartneri Vertico Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:da383971-7fec-4530-b8db-402cbf50db6e.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en juegos y juguetes/vendedora especializada en juegos y juguetes ofertadas.