Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > recepcionista de alojamientos turísticos > Päällikkö Hotellin Vastaanotto, Hotelli Nuuksio Oy, Espoo

Trabajar en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de recepcionista de alojamientos turísticos

Päällikkö Hotellin Vastaanotto, Hotelli Nuuksio Oy, Espoo

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas de hoteles › recepcionista de alojamientos turísticos.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Asiakaspalvelutyöntekijät › Muut asiakaspalvelutyöntekijät › Hotellin vastaanottovirkailijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Päällikön tehtävinä on vastata vastaanoton tehtävien resursoinnista, suunnittelusta ja toteutuksesta; hallita varauskanavien käyttö myyntikanavina sekä osata tehdä yhteistyötä erinomaisen asiakaspalvelun toteuttamiseksi.

Vaatimuksina on ihmisten ja tehtävien johtamistaito hotellialalta ja CLoudLINX-käytön hallinta sekä kokemusta hinnoittelusta ja myynnistä/markkinoinnista.

Kielitaitovaatimuksina englanti, saksankielentaito on suotava.

Eduksi hotellialan korkeamman asteen koulutus / omayritystoiminta alalta.

Hotellilla on rivitaloilla asuntoja majoittumiseen.

Tehtävä täytetään oikean henkilön löydyttyä.

sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1080 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Hotelli Nuuksio Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1eec9802-1685-4a46-8415-30b01e7b460d.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas de hoteles › recepcionista de alojamientos turísticos ofertadas.