Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Monter/ka Preciznih Uređaja

MONTER/KA PRECIZNIH UREĐAJA. Croacia

Ofertas de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales en Croacia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Metal, machinery and related trades workers › Machinery mechanics and repairers › Agricultural and industrial machinery mechanics and repairers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

-rad na stolu za sastavljanje vakumskih te sastavnih dijelova raznih sklopova

-testiranje uređaja te izrada izvještaja i evidencije istih

-organizacija nabave potrošnih dijelova

-inspekcija ulaznih elemenata prije sastavljanja i nakon sastavljanja

-rad s ručnim i pogonjenim alatima (ručna bušilica,brusilica,odvijač i sl.)

-organizacija proizvodnje i proizvodnih procesa

-sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i usvajanju novih tehnologija u svom i komplementarnim poslovima

-pakiranje i skladištenje proizvoda i ostali radionički poslovi

Razina obrazovanja: SSS tehnička škola/industrijska

Radno iskustvo: minimalno 1 godina radnog iskustva i to isključivo u tehničkim poslovima

Potrebna/poželjna znanja i vještine kandidata:

-tehnička sklonost kandidata

-osnovno poznavanje čitanja i izrade nacrta

-poznavanje rada sa mjernim alatima i uređajima te radnim alatima

-razvijene radne,stručne i organizacijske sposobnosti

-sklonost k učenju novih tehnologija u struci

-visok osjećaj odgovornosti prema poslu te preciznosti u radu

- poželjno znanje engleskog jezika ali nije uvjet

-samostalnost u individualnom radu,a prilagodljivost timu

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti:

-životopis s opisom i popisom dosadašnjih poslova

-preslike dokumentacije koja dokazuje prethodno navedene uvjete

-preslik e-radne knjižice

Životopise s traženom dokumentacijom dostaviti na mail: gumisgumis.com.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GUMIS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: gumisgumis.com.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2505009.

Ver las 117 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.