Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Ikkunanpesijät, 5 Paikkaa, Services Netto Oy, Helsinki, Helsinki

Ikkunanpesijät, 5 paikkaa, Services Netto Oy, Helsinki, Helsinki

Ofertas de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Services Netto Oy:n toiminta-ajatuksena vuodesta 2007 on mahdollistaa asiakaskeskeiset siivouspalvelut sekä yrityksille, kunnille että kotipalvelut kotitalousasiakkaille. Toiminnassa on tapahtunut yritysjärjestely. Marraskuu 2020 toiminta on muutettu osakeyhtiömuotoiseksi siten, että Services Netto (2157359-6) on muutettu Services Netto Oy:ksi (3170630-5) ja toimintaa on jatkettu osakeyhtiömuotoisena.

Haemme kesäksi motivoituneita ikkunanpesijöitä huolehtimaan asiakasyrityksellemme ikkunanpesua.

Työtehtäviin kuuluvat palvelutalotilojen ja päiväkotien sekä koulujen ikkunoiden pesun. Lisäksi voidaan tarjota laitoshuoltajan sijaisuus.

Työajan pituus voi olla 8 tunnin päivässä, työtilauksen mukaan. Työtä tehdään pääsääntöisesti arkisin, mutta odotamme mahdollisuutta erikseen sovittaviin, satunnaisiin viikonloppuvuoroihin.

Työtä tehdään oman työparin kanssa.

Lisäksi voidaan tarjota laitoshuoltajan sijaisuus.

Työ alkaa pääsiäisestä  ja sitä on tarjolla arviolta syyskuun loppuun asti.

Viikkotuntien määrä vaihtelee 10-37,5 tunnin välissä, työtilauksen mukaan.

Työtä tehdään pääsääntöisesti arkisin.

Noudatamme KIPA:n työehtosopimusta.

Vapaamuotoiset hakemukset ja CV osoitteeseen tyohakemuksetservicesnetto.com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1086 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Services Netto Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:7cdc3124-c3d3-4c61-8715-906c1c99338b.

Ver las 643 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.