Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

SPREMAČ/ICA. Croacia

Contratación de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19 i 64/20) te članka 3. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Glazbenom učilištu Elly Bašić, Glazbeno učilište Elly Bašić, Zagreb, Vlaška 87, raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta:

1. Spremač/ica, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom od 40 sati tjedno, zamjena za odsutnu radnicu na duže vrijeme

- ugovor se sklapa s probnim rokom od 1 mjesec

VLASTORUČNO POTPISANOJ MOLBI POTREBNO JE PRILOŽITI:

• životopis,

• presliku svjedodžbe ili drugog dokaza o vrsti obrazovanja,

• presliku domovnice, osobne iskaznice ili drugog dokaza o državljanstvu,

• elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje i

• uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak, ne starije od 6 mjeseci.

Sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka broj 2016/679 i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti i dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona. Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju potražite na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz domovinskog rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti i dokaze iz članka 49. Zakona. Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju potražite na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati mogu ostvariti pravo prednosti prilikom zapošljavanja i na temelju članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20).

Kandidati ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja samo pod jednakim uvjetima.

Sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u Glazbenom učilištu Elly Bašić objavljenom na mrežnim stranicama škole, provest će se selekcijski postupak razgovor Povjerenstva s kandidatima, a po potrebi i daljnji postupci, ovisno o broju prijavljenih kandidata. Termini i potrebne informacije o selekcijskom postupku bit će objavljene na mrežnim stranicama škole ili će kandidati o njima biti obaviješteni putem elektroničke pošte, svi na isti način, ovisno o broju prijavljenih kandidata. Smatrat će se da je kandidat, koji se ne odazove bilo kojem od selekcijskih postupaka na koji je pozvan, odustao od prijave te se njegova prijava neće uzimati u obzir u daljnjem postupku.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaja. Natječaj traje od 26. 04. do 04. 05. 2024.

Nepotpisane, nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Pismene molbe slati na adresu Vlaška 87, Zagreb, s naznakom „za natječaj“.

Obavijest o ishodu natječaja bit će objavljena na mrežnim stranicama škole.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: GLAZBENO UČILIŠTE ELLY BAŠIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vlaška 87

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2496100.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.